Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100 mega elég lenne erre?

100 mega elég lenne erre?

Figyelt kérdés

egy újságos widget, 1 időjárás widget (HTC gyári), email szinkron (napi 5-6 levél), facebook, és különböző oldalak böngészése (no youtube)

ez kb. reggel 6-tól délután 3ig menne utána itthoni wifi, illetve hétvégén is itthoni wifi.


2013. jan. 28. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolod a képeket akkor Opera Minivel gyakorlatilag korlátlanul böngészhetsz. Képekkel is elég sokat. Nekem nagyon ritkán fogy el a 100 mega.
2013. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért a rendes Facebook app ha sok képet nézel akkor rendesen viszi a netet. Nekem több mint 150MB-t az visz el havonta.. :D De ez persze mindenkinél más. Amikre felsoroltad arra elég szerintem.
2013. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rendes facebook app egy kalap szar, meg az egész facebook ahogy van. Tedd fel a Facebook Messengert.
2013. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem face app. rendes m.facebook.com :)
2013. jan. 29. 05:33
 5/5 Balázs88 ***** válasza:

Ha rendesen böngészel a neten, meg használod amiket írtál akkor egy hétre se elég szerintem.

Én egy hét alatt kb 500Mb ot neteztem el igaz néztem videókat is meg le is töltöttem pár dolgot. 20 nap után meg 1.6 Gb nál vagyok már.


próbáld meg mennyit eszik, mérd az adatforgalmad valami programmal és meglátod meddig bírod használni, első héten ki derül hogy kb egész honapba mennyi net menne el a használattól függően.

2013. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!