Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha a szervíz...

Mit csináljak ha a szervíz beázást állapít meg, ami turira lehetetlen?

Figyelt kérdés

Samsung Note telefonomon több hibát észleltem ami mind szoftver-hardver probléma. Bevittem a T-M-be. Mikor visszaért a szervízből az volt a jegyzőkönyvben hogy a telefon beázott és az indukátor matricáról is leázott a lila szín, készítettek képeket. Ettől a pontól kezdve a fél év garanciám (ami még volt) elveszett. Bármi történik a telefonnal nem javítják garanciában innentől a beázás/idegen folyadék miatt.


Mivel konkrétam emlékszem hogy a telefon soha de soha nem esett vízbe, sem hasonló idegen folyadékba, így nem szeretném annyiba hagyni. A telefon műanyag hátlapját lepattintva akkora rések vannak az oldalán, hogy bel lehet látni aegészen a zöld panekig több helyen. Ezen esetben akkor viszont maga a Samsung hibája, hogy esetlegesen 1 kis pára lazán belekerülhet a telefonba minden esetben-kikerülhetetlenül.


2013. jan. 29. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni.
2013. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tele van nedvességindikátorokkal a telefon. Ezek apró fehér matricák,amik nedvesség hatására elvörösödnek . Ha ilyet találnak benne a szervizben,akkor eleve visszadobják -mivel nagyon sok gagyi fost gyártanak és bármi baja van,erre lehet fogni,hogy miért vonják meg a garanciáját. Ahogy ez előttem író irta : semmit nem fogsz tudni tenni vele.
2013. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag nem sokat tehetsz. Fórumokban már többször előjött ez a téma, a szervíz pecsétes papírt ad a hazugságáról és elhajt az anyádba. Az indikátor matrica olyan jolli-joker, mint a kreszben a relatív gyorshajtás.

[link]

[link]

[link]

Viszont ez az utolsó blog érdekes, mert itt az első szervíz valszeg ki se nyitotta, csak rutinból hazudták a beázást. Nézd meg te is az indikátorjaidat, hátha fehérek. Akkor aztán már lehetne hogyan tovább.

2013. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


kezd összeállni a kép, ez is csak egy villanykörte összeesküvés egyik válfaja.

2013. febr. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!