Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-S5830i (Galaxy...

Samsung GT-S5830i (Galaxy Ace). Nem kapcsol be mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
Kb 1 órája tettem fel egy játékot (Fly Cargo), majd lefagyott a telefonom. Csak úgy tudtam kilépni, hogy kivettem az aksit. Na, azóta nem kapcsol be, csak addig jutok el hogy kiírja hogy SAMSUNG és utána megint újratölt, megint SAMSUNG... és ezt ismétli addig amíg ki nem veszem az aksit. Akárhányszor bekapcsolom mindig ez a helyzet. HARD RESET nem segít, mert el se jutok addig hogy beírjam a számokat, mivel be se kapcsol a telefon... HELP

2013. jan. 22. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem volt piszkálva, akkor irány a szerviz. Vagy ha érzel hozzá affinitást, megpróbálhatod újratelepíteni a gyári romot.
2013. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
visszaküldtem garanciába. Köszi a választ!
2013. jan. 25. 10:37
 3/3 anonim válasza:
Szia! Sikerült megjavíttatni a telódat? Ha nem akkor talán megvenném.
2013. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!