Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még Samsung Galaxy S...

Érdemes még Samsung Galaxy S II-t venni?

Figyelt kérdés
Régóta tetszik nekem ez a telefon, de nem volt még okostelefonom eddig. Úgy tudom már nem is gyártják, de még elérhető, viszont jó pár éves konstrukció már, de az adatait nézve még mindig jónak tűnik. Frissítések hogyan érhetőek el pl erre a készülékre?
2013. jan. 29. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nagyon jó telefon. A mai telók 80%-át simán elveri. Most adják ki rá a legújabb androidot is,úgyhogy még bőven megéri megvenni.
2013. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amióta van az xperia s, azóta nem érdemes, mivel az xperia s olcsóbb is, és szinte mindenben jobb is.
2013. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az volt a kérdés vannak e jobbak,mert persze vannak jobbak is,de az s2 még mindig ütős teló és speciel a kijelzője szebb mint az xperia sé.
2013. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na akkor most részlerezem:

Kijelző:

S2 480x800 super amoled 4,3"

Xperia s hd tft 4,3" + mobile bravia engine.

Ebből látszik, hogy az xperia s kijelzője fényévekkel jobb, super amoled ide vagy oda, az s2 kijelzője pixeles.

Kamera:

S2 8mp

Xperia s 12 mp

Tehát megint az xperia s a nyerő.

Hardver:

S2 1,2 ghz, 1gb RAM, mali 400-as gpu.

Xperia s 1,5 ghz 1gb RAM adreno 220-as gpu.

Itt kb egy szinten vannak.

Szoftver: mind a kettő megkapja a jelly beant, viszont az xperia s kezelőfelülete szebb és az xperia s jobban van optimalizálva.

Anyaghasználat:

S2 műanyag

Xperia s: műanyag

Viszont az xperia s-nek akkor is jobb az anyaghasználata, mert a hátlapja gumis hatású, míg az s2-nek csak simán recés a hátlapja.

Namost szerintem ezzel el is dőlt, hogy melyik telefon a jobb, mivel az xperia s jobb és olcsóbb is. És te meg menj fankodni máshová.

2013. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább Xperia S-t vegyél. Nekem Xperia S-m van, és nagyon meg vagyok elégedve vele, és összehasonlítottam már a Galaxy S2-vel, és az én telefonom sokkal jobbnak bizonyult.
2013. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Super amoledon a fekete fekete a fehér fehér. Volt a kezemben mind2. Ne csak a leirásokat bújd. És ne akarj meggyőzni,hogy az xperia s jobb,mert tudom hogy az,csak a kijelzője gyengébb és most nem a felbontásra gondolok.
2013. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az Xperia S-en is gondolkoztam, mert elég meggyőzőnek tűnik, de egy 10essel drágábban tudnám megvenni. Még a Galaxy III mini jött szóba, erről van valakinek tapasztalata?
2013. jan. 29. 16:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi, hogy mennyire lehet "egykezesen" használni? Nő vagyok, eddig ismerősöm iPhone 4-ese volt tartósabban a kezemben, ez lényegesen kisebb készülék és jól kezelhető egy kézzel is, de a gyakorlatban mennyire igaz az SGSII-re?
2013. jan. 29. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Az s3 mini az nagyon rossz. Annál még az xperia p is jobb.

Egyébként meg szerintem lehet kézben tartani az s2-t is és az xperia s-t is, csak meg kell szokni.

És oké, hogy az amoled tud fekete színt is, de fehé színben a tft jobb, és a tft szerintem valóságosabb képet nyújt, mert az amoled eltolúlozza a színeket. De ha még az amoled jobb is lenne, akkor is az xperia s-nek annyival nagyobb a ppi aránya, hogy azzal bőven ellensúlyozza a super amoled előnyét, és összességében az xperia s kijelzője lesz szebb. De én azt tanácsolom, hogy a kijelzőről ne vitatkozzunk tovább, mert az az érzésem, hogy te mindig amoled párti leszel, és az többet ér neked, mint az xperia s sokkal nagyobb ppi értéke.

De abban legalább egyet értünk, hogy az xperia s jobb.


És az xperia s-t egyébként be tudnád szerezni kártyafüggetlenül 85000-ért is, és ha jól tudom, ez olcsóbb, mint a szolgáltatóknál.

2013. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!