Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia telefonok! Tapaszt...

Sony Xperia telefonok! Tapasztalatok, vélemények az alábbi fajtákról! Mi a vélemény róluk? Kinek van ilyene és hogy működik?

Figyelt kérdés

Sony Xperia Tipo, Tipo Dual


melyik jobb? miért?

melyik megfelelőbb 13 év körül?

vélemény? kinek van ilyene és miért szereti?

köszi!



2013. jan. 29. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tipo és a tipo dual ugyanaz csak a dual az dual sim-es de ha csak ehy kártyát használsz akkor jó a tipo, sztem egy 13 évesnek ez tökéletes ennél jobb nem kell.
2013. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és mien olcsó xperia telefonok vannak még?
2013. jan. 29. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Google a barátod. :)
2013. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az egy dolog hogy goglen van de nem lehet kiigadozdni benne! a 100ezres iphonera kiirta hogy olcssó!
2013. jan. 30. 15:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Az xperia tipo a legolcsóbb xperia, utána a miro, de az csak abban jobb, hogy 5 megapixeles. Szóval tipo-t vegyél. Az általad felsoroltak között meg annyi a különbség, hogy a tipo dual két sim kártyát kezel.
2013. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ahogyan az előttem szólók elmondták! Nagyon jó kis teló szerintem, akármennyire szidják. Én imádom! Egy 13 éves is nagyon ügyesen fogja kezelni ,tuti :) Egyáltalán nem bonyolult, meg semmi ilyen.


19

2013. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a tipo-ról eddig csak jót hallottam, nem tudom hol és kik szidták de azok 100% hogy nem értenek a telókhoz.
2013. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Utolsó:

Igazad van, én is azt gondolom, hogy az nem ért hozzá, aki szidja. De sajnos sok ilyenbe botlok.

Amúgy főleg azért szidják, mert olcsó, és akkor "már tuti sz.r"... Peidg NEM!!! Nagyon imádom, tééényleeeg... :)


(előző - előtted lévő - válaszoló voltam)

2013. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden telónál az árához kell viszonyítani a tudását, mert ha nem akkor 1-2 csúcstelón kívül az összes többi sz@r lenne.
2013. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ott a pont!
2013. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!