Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan fognak változni az...

Hogyan fognak változni az árak kb nyárig? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Először kinéztem az Xperia Solát , de csak a Telenornál kapható ezért úgy gondoltam mivel T-Mobile-os vagyok venni szeretnék egy Xperia P-t. Jelenleg 80.000 FT-os áron elérhető... Ehhez szeretnék két kérdést fűzni:


1.) Nyárig jelentősen fog lejjebb csúszni a P ára?

2.) Ilyen árkategóriában (ennél több nem lehet inkább kevesebb legyen) van/lesz jobb telefon nyáron? (Mindegy , ha nem Sony kipróbálhatok mást is)

Tisztában vagyok vele , hogy a Z,V(M.o-n nem lesz kapható),E... Ezek kijöttek és persze más gyártók is fognak csinálni , de ezek úgyis full drágák és lapátfonok lesznek.



2013. jan. 29. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyárig az árak csökkenni fognak, vagy pedig nőni.

Aki mást állít, az hazudik vagy tényleg tud jósolni :)

2013. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr.Kütyü ***** válasza:

1. igen lejjebb fog esni az ára

2. miért nem lehet Függetlenül venni??? olcsóbb, és ha úgy vesszük többet is tud+így még a sony xperia z/v is megvehető itthon, nyáron én is z-t fogok venni szerintem Itthon. P ára 65ezer ha függetlenül veszed. De ahogy látom 80ezred is van mobilra, és ennyiből kijön az xperia s/sl , a kettő között van azért külömbség, és csak 2-3 ezer forintal drágább az sl az s nél.

2013. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Függetlent nem veszek , mert nem bízok ezekben a noname internetes rendelésekben. Azt nem állítottam , hogy van rá 80 ezrem , mert még kb a fele van meg , de nyárra kialakul. Azért érdekelt , hogy lejjebb fog-e menni az ára / lesz-e/van-e olyan készülék amely a P-t megközelíti tudásilag , viszont az ára olcsóbb kicsivel?
2013. jan. 29. 22:31
 4/4 anonim válasza:

Nyárig komolyabb árváltozásra szerintem ne számíts. A forint nem éppen jó hangulatában van.


Egyébként én is ajánlanám hogy nézz körül a függetlenek között, ugyanis olcsóbban, vagy azonos áron is megkaphatod, mint a szolgáltatónál, későbbi eladáskor azonban magasabb árat kaphatsz érte.


Megbízhatóságban természetesen nincs különbség, ha a szervizre gondolsz, el kell keserítselek: a szolgáltatónál vásárolt készülékek ugyanúgy a Cordon Electronichoz mennek garanciális javításra, mint a kisboltos gyári (vagy sok esetben forgalmazói) garanciálisok is, akiknek előbb találod meg a fogyasztóvédelmi fórumát, mint a címüket, nem véletlenül.


Mondjuk úgy, hogy a Sony, illetve Motorola telefonokra vonatkozó garancia inkább az illúziók kategóriája.


Ár/teljesítményben egyénként az Xperia P-nél mind az U, mind az S jobb.

2013. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!