Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Gio -ról vélemény?

Samsung Galaxy Gio -ról vélemény?

Figyelt kérdés
mást ne ajánljatok, ennyi pénzem van, és ez tetszik..
2013. jan. 29. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Régi és elavult. Nem tudom mennyi az annyi, de szerintem jobb telefon is kijön az árából.
2013. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr.Kütyü ***** válasza:
Gio fos, elavult. Ennyiből fényévekkel jobbat kapsz, inkább vegyél huaweyt, csak ezt ne. Ha érdekel ennyiből mi a legjobb: Sony xperia tipo, jobb kijelző, évekkel jobb hardver, jobb kamera, sokkal frissebb op. tipo már szinte mindent elvisz.
2013. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézzél inkább egy más telefont , mert ennyiért amennyibe kerül sokkal jobb telefont lehet kapni.

Nekem is ilyen van 1 éve és csalódtam benne

2013. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Marhára nem éri meg. Ennyiért simán veszel mondjuk egy xperia tipo-t, ami fényévekkel jobb minden téren.
2013. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!