Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II vagy...

Samsung Galaxy S II vagy Samsung Galaxy S III mini -t érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Ugyanazért az árért kapnám meg őket. Az SIII mini újabb, frissebb rendszerű, viszont kisebb és a paraméterei szerint úgy gondolom kicsit butább is, de az SII már kifutó és régebbi. Mi alapján dönthetnék?! Segítsetek :)

(24/L első okostelefonnal :))


2013. jan. 29. 18:34
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
SII mindenképpen jobb. A frissítést meg rá lehet (majd) tenni, az nem probléma. Az S3 mini eléggé túl van árazva.
2013. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
S2 jobb. S3 mini túl van árazva.
2013. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább egy Lumia 820-at vennék ha van egy kis eszed,mert lány létedre nem hiszem,hogy nagy telefonguru vagy!
2013. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néztem a Nokia Lumiákat is, de az én szolgáltatómnál nincs olyan típus ami jobban tetszett volna, sajnos a 820-as sem elérhető. Kártyafüggetlenül biztosan nem adok ki ennyi pénzt egy telefonra. Valóban telefonguru nem vagyok, viszont informatikai végzettségem van, úgyhogy nem kell annyira lebecsülni a "fiús dolgok" hozzá nem értésével a lányokat... :)
2013. jan. 30. 08:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül s2, de a helyedben ennyiért xperia s-t vennék, mert sokkal jobb mindkettőnél, és ugyan ennyibe kerül.
2013. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gonzalez inti ***** válasza:
S3 mini az nagyon fasza telo de túl van árazva mert egy s2ből kihozod amit az s3 tud javarészt
2013. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gonzalez inti ***** válasza:
lumiával nincs sok tapasztalatom de elég kötött az op rendszere tudtommal
2013. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!