Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lenne ha? Bővebben lent

Mi lenne ha? Bővebben lent

Figyelt kérdés
van egy telefonom névszerint iphone 3gs ha azt összetörném vagy valami olyan kárt okoznék benne mit rá lehet fogni hogy nem én vagyok érte a felelős akkor mit csinálnának vele a t-mobilba? még nem járt le az 1 éves teljes körű cseregarancia (nem javítják nem baszakodnak vele hanem adnak egy újat...)és mivel már nem forgalmaz 3gs a t-mobil kapnék helyette egy iphone 4et? vagy mit csinálnak ilyenkor ezzel? A PRÓBÁLD KI KOMMENTEKEL MELLŐZZRTEK! :)

2013. jan. 29. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Törésre ha jól sejtem nem vonatkozik a teljeskörű garancia, hiszen az nem rendeltetésszerű használatból ered. Hidd el, ők sem hülyéből vannak :)

Ha esetleg valamiért megfő az akksija, elromlik a képernyő, (persze úgy hogy semmi külső nyoma nincs hogy miért) na akkor igen. :)

2013. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a; a cseregarancia _ugyanolyan_ készülékre szól, tehát azt élből felejtsd el, hogy egy nagyobb értékűt kapsz cserébe. Bár nem forgalmazzák, van náluk készleten ilyen-olyan okból "visszamaradt", nem boltképes készülék (20x leejtett, agyontapizott bemutatódarab, ami úgy-ahogy működik)...


b; az ilyen spílerkedéseket ismerik, nem te vagy az első, aki hasonló "okosságon" töri a fejét (10 éve ment ugyanez alaplapokkal és procikkal), úgyhogy első lépésben a saját "szakembereik" nyilatkoznak arról, hogy a meghibásodás a nem rendeltetésszerű használatból adódott, és elhajtanak jó messze. (Bizonyítékot fog adni a belső panel legkisebb elszíneződése is, márpedig ez a mikrofon környékén gyakorlatilag elkerülhetetlen). Magyarországon vagyunk, úgyhogy innentől neked kell bizonyítani, hogy tévednek. Ha sikerül, akkor ugrás az "a" pontra.

2013. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Első vagyok

Csak azt nem értem hogy a válaszom miért lett lepontozva. Aki szerint ez nem így van akkor attól várom a kérdésre a választ...

2013. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én T szervízben dolgozom. Nem tudom miért gondolja mindenki hogy ilyen helyen degeneráltak dolgoznak akik a nevüket se tudják leírni. Az ilyenekkel azt csináljuk hogy ha az indikátor nincs is elszíneződve, teszünk róla hogy el legyen. Attól a pillanattól fogva mindegy hogy mennyi garancia volt még rá.
2013. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ezt mondtam, a T-sek sem hülyéből vannak. :)
2013. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkine ment :(Y) :) amúgy semmi baja nincs a mobilnak(mondjuk nem szereti a - fokokat olyankor nem működik a hangosítógomb) és nem is szándékoztam kárt tenni benne scak érdekelt hogy ha esetleg van ilyen mit csinálnak. még egyszer köszönöm :))
2013. jan. 29. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Tulajdonképpen mi a lófarokért akarod kinyuvasztani? Hát nem minden fiatal nedves álma egy ifon?


Szervizes (ha tényleg az vagy), köszi a megerősítést! Szerencsére még nem kényszerültem mobilszervizbe, de nem is óhajtok, mert valahogy mindig sejtettem, és a fórumokból is az jön le, hogy ilyen szélhámos bandák ténykednek ott :)

2013. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. a kérdést azért tettem fel mert szerintem jobb egy iphone 4 mint egy 3gs :) vagy szerinted nem?
2013. jan. 29. 22:43
 9/9 anonim válasza:
Kedves 4es válaszadó! Ha már ilyen merészen kifejtetted a szervizes munkafelfogásotokat, írd már meg hogy hol dolgozol meg hogy hívnak, hogy tudjam hogy oda ne vigyem a telefonomat. Ezt csak akkor kérem ha vagy elég gerinces, hogy a neved add ahhoz amit leírtál.
2013. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!