Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilinternet, wifi? (többi...

Mobilinternet, wifi? (többi részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Nem igazán értek ezekhez az újfajta a freki sávokhoz, és azt szeretném kérdezni, ha a telefonom az EDGE-t használja, ami ugye 2G-s(a 3G-t kikapcsoltam mert eléggé szívta az aksit), akkor ezért vonhat le az egyenlegemből??? (ha csak wifi-t használok netezésre)???

Egy Blackberry 9300-asról van szó, ahol ha kikapcsolom a "Mobilhálózat"-ban az "Adatszolgáltatások"-at akkor wifin keresztül sincs netem... ha viszont bekapcsolom akkor meg levon pénzt, hiába wifiről netezek!! Valami megoldás?? :) Előre is köszi a help-et! :)



2013. jan. 29. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Van a wifi és van a mobilnet. Előbbi használati díja nem az egyenlegedet növeli / csökkenti, a szolgáltatód arról kvázi nem is tud (~ingyenes)

A mobilnet a a számlád növeli/csökkenti, erről tud a szolgáltatód.

A telefon okos: ha van lehetőség az ingyenes wifi netet használja, ha nincs, akkor használja a mobilnetet.

Valójában wifiről nem netezel, azt te csak elképzeled, de a telefon nem tud gondolatból olvasni. Szerintem állítsd be rendesen a wifi kapcsolatot és akkor majd jó lesz.


(Az "újfajta" az van már vagy 5-10 éves, persze egy újszülöttnek minden vicc új)

2013. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nem igazán értek ezekhez az újfajta a freki sávokhoz, és azt szeretném kérdezni, ha a telefonom az EDGE-t használja, ami ugye 2G-s(a 3G-t kikapcsoltam mert eléggé szívta az aksit), akkor ezért vonhat le az egyenlegemből???"


Igen, ha 2Gén netezel az is csökkenti az egyenleged.

2013. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, milyen sávon használod a mobilnetet.

Az autópályán a Trabi után is fizetni kell, vagy csak a Ferrarira?

2013. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!