Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ROM-ot cserélek akkor...

Ha ROM-ot cserélek akkor vissza tudom valahogy állítani ha mégse jó?

Figyelt kérdés

Van egy Andrós telóm (4.0.4v) és van egy ROM manager nevű program ( [link] )

Ha ezt felteszem és lecserélem a rom-ot de mégse tetszik vagy nem jó akkor vissza tudom állítani valahogy a gyárira? Garanciavesztést okoz a dolog? Kell hozzá ROOT-olni is?



2013. jan. 30. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal te nem fogsz romot cserélni és nem is ajánlom,hogy próbálkozz vele mert abszolút nem vagy képben.
2013. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nos látod ebben igazad van, ugyanis az Androidhoz sötét vagyok még. Kb 2 hónapja van csak androidos telefonom, és mivel a MinMo-nál már megszoktam hogy folyamatosan bányászok a telefonnal, így ennél is igyekszem megtanulni a kissebb nagyobb fortélyokat. Mentségemre szóljon még mielőtt mindenki lehülyéz, hogy mindig előbb kérdezek hogy mit hogy merre csináljak ha nem tudom vagy nem vagyok biztos benne.

Nos ha már így tájékoztattál hogy nem vagyok képbe, akkor légy oly kedves és homályosíts fel hogy akkor mot is csinál ez egészen pontosan? :D

"Taníts mester!!!"

2013. jan. 30. 00:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Root kell hozzá, ez elvileg garivesztős is, gyakorlatban nem mindig, de ne a ROM managerrel csináld.


Kell rá egy recovery, az összesben van backup funkció ,azzal tudsz csinálni biztonsági mentést és vissza is tudod állítani.


Viszont nyilatkozz milyen telód van, úgy könnyebb lesz.

2013. jan. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fatalerr0r válasza:
jah,kell rootolni és a régi romod akár a RoM managerrel is le tudod menteni,mert van olyan opció benne,de másik ROM-ot a neten kell keresned ,olyat ami a telodhoz van és azt kell flashelned
2013. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!