Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyibe fog...

Szerintetek mennyibe fog kerülni az új Sony Xperia Z? Meghaladja majd a 200e forintot?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 16:42
 1/8 |Orfeusz| ***** válasza:
Valószínűleg nem, szerintem annyi lesz mint a T nyitóára, de ez csak az én váleményem.
2013. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan 180000 körül fog startolni, de pár hónap múlva szerintem le fog menni olyan 120 köré.
2013. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy honlap szerint 180ezerről kezd. (Durva, hogy bőven többet tud, mint egy iPhone 5, mégis alig több, mint a fele árban. <--- ez nem iPhone szidás!)
2013. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.Bár nekem mindig is tetszett az iphone kinézete,ezért is akartam annyira azt,most boldog vagyok,mert egy még picit hasonlít és rá.és igen,többet tud!
2013. jan. 30. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél Z-t. Ha annyi pénzed van, akkor inkább S3-at vegyél, vagy iPhone-t. A Z-nek csúnya, fakó a kijelzője és alig bír 4 órát az akksija. Mindezen felül ronda képeket csinál. Jó nagy átverés. :D Persze a kijelző felbontása HD (attól független a színek csúnyák)...
2013. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó! Látszik, hogy nem értesz hozzá. Azért fakó a kijelzője, mert tft a technológiája, ami miatt fakóbb, de a fehér színe jobb, mint az amolednek.

az üzemideje meg akkor 4 óra, ha végig max fényerőn nyomatsz mindent. Ezen kívül a z minden téren fényévekkel veri az s3-ast, és jelenleg a kapható mobilok közül a legjobb. Szerintem olyan 180000 körül lesz a nyitóára.

2013. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem hamar csökkenni fog az ára.
2013. jan. 31. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor kedves utolsó előtti, részketezem, miben jobb pl az s3-asnál, vagy az iphone-nál.

Hardver: annyival erősebb mindkettőnél, hogy egyik se tudja felvenni vele a versenyt.

Kijelző: lehet, hogy nem super amoled, de attóp még szebb, mivel full hd. A mobilarenán is kijelentették, hogy jelenleg ver minden kijelzőt. + a fehér színei tényleg fehérek. Ez a TFT tulajdonsága.

Kamera: lahet, hogy a z az elvártakhoz képest nem csinál olyan jó képeket, de akkor is veri az iphone és az s3-as kameráját is.

Anyaghasználat: azt nem részletezem, hogy az s3-ast miért veri piszkosul a földbe, mert az s3-asnak botrányosan sz@r az anyaghasználata. Az Iphone-al meg kb egy szinten vannak.

Üzemidő: itt nyilván az iphone is és az s3-as is veri, de egyiknek sincs ilyen brutál erős hardvere. Szóval a jó játékélményért, és a szép kijelzőért áldozni kell.

Az xperia z ráadásul por és vízálló, ami nem mondható el se az iphone-ról, de az s3-asról.


Végezetül szerintem is 180k körül fog indulni.

2013. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!