Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok a...

Ti melyiket választanátok a helyemben? (Telefonvásárlás)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tegnapi nap folyamán sajnos végleg beadta a kulcsot a régi telefonom, és most újat szeretnék venni. Két jelöltem van, az egyik a Sony Xperia P, a másik az Xperia SL. Előbbire már pont van elég pénzem, az SL-hez pedig még kell gyűjtenem. Összeszedtem pár szempontot:


P:

+Egy kézzel is tudom kezelni

+Minőségibb megjelenés

+WhiteMagic

+Már most meg tudnám venni (munka miatt kellene főleg)

-Gyengébb SoC

-Csak 16GB memória


SL:

+Erősebb SoC

+Kevésbé sérülékeny mint a P

+Ideálisabb filmezéshez

+32GB memória

+Sztereó hangszóró (lehet tévedek)

+Szebb kijelző

-Nehezebb beszerezni

-Egy kézzel már nehézkes lehet használnom


Ha a helyemben lennétek, melyik telefont vennétek meg? Én tanácstalan vagyok. Némi kiegészítés: Mind két telefonból új, fekete, gyári függetlent terveznék venni, és szoftveresen sok átalakítás érné (nyitott bootloader, főzött ROM, és kernel).

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 30. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pénzed akkor minek irtad az sl-t? Ha az kell gyüjtsél hozzá,de ha nem akkor a p is fasza teló.
2013. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert ha gyűjtök még, akkor már lesz. Csak nem tudom eldönteni, hogy inkább kivárjak míg összegyűlik, vagy inkább menjek "biztosra".
2013. jan. 30. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen biztosra? Mire várni? A sl jobb telefon. Ha az kell gyüjtsél.
2013. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőben sztereó hangszóró van tudtommal. Egyébként a P az alumíniumvázzal szerintem masszívabb, mint egy Sl. A kijelző szépségét pedig rondítja, hogy nem tettek bele WhiteMagicet, szerintem. Én a P-re szavazok, ha meg tudod venni. (Egyébként a szürke sokkal jobban néz ki.) A képernyője is pont jó filmezéshez.
2013. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Milyen biztosra? Mire várni? A sl jobb telefon. Ha az kell gyüjtsél.


A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/4 Időpont ma 15:15 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?


Mindkettőben sztereó hangszóró van tudtommal. Egyébként a P az alumíniumvázzal szerintem masszívabb, mint egy Sl. A kijelző szépségét pedig rondítja, hogy nem tettek bele WhiteMagicet, szerintem. Én a P-re szavazok, ha meg tudod venni. (Egyébként a szürke sokkal jobban néz ki.) A képernyője is pont jó filmezéshez.


Emlékeim szerint a P csak egy hangszórót tartalmaz, de lehet tévedek. A fémről én is így gondolom, de hallottam olyasmiket, hogy könnyen horpad. A WhiteMagic tényleg szebb képet ad, ami gondolkodásba ejtett, az a TFT panel. A szürke sem rossz, de azért gondoltam feketére, mert eddig minden telefonom fekete volt, és valahogy jobban is illik hozzám. A filmnézés pedig igazából még annyira nem lenne gond, mert csak itthon használnám ilyesmire, TV-re kötve. Néha talán útközben is, de ha egy Live with Walkman elég volt Nekem erre, szerintem ez is bőven meg fogja tenni. Egyre inkább a P felé húz a szívem.

2013. jan. 30. 22:23
 6/6 A kérdező kommentje:
*Az idézett szövegért elnézést, véletlen nem töröltem, miután végeztem a válasszal.
2013. jan. 30. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!