Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak az iPhone 3gs...

Mit csináljak az iPhone 3gs -emmel? Frissités után, kiirt valami angol szöveget, hogy a SIM-kártyával van valami baj. Többi lent! Ios 6.1

Figyelt kérdés
Frissitettem iOS 6.1-re,iTunes-on keresztul. Minden rendesen ment,aztan amikor beallitottam a nyelvet,meg a wifi-kodot,az elejen ,utana ezt irta ki: This iPhone is not currently setup to work with carrier you are attempting to use.Supported carrier or request that this iPhone be unlocked. SEGITSETEK LEGYSZIVES :(

2013. jan. 30. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent hogy a telefonod buherálva volt függetlenítve, és most hogy frissítettél eltünt róla a jailbreak, és az unlock is. Azt tanácsolja hogy használj olyan sim kártyát amire lockolva van a teló vagy a szolgáltatóval vedd fel a kapcsolatot hogy függetlenítsék neked.
2013. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké ,nagyon szépen köszönöm ! *-* És ezért kellesz fizetnem? Ha igen mennyit kb?:|
2013. jan. 30. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Szolgáltató függő, viszont általában bizonyítani kell hogy te vetted a telefont, a te tulajdonod.

Nekem UK ban vodafone ingyenesen függetleníti.

2013. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 reptoid ***** válasza:

Tudod, hogy milyen szolgáltatótól függő a telefon? Ha igen, és tudsz keríteni egy ilyen simkártyát, akkor azzal tudod aktiválni. A hétvégén pedig valószínűleg jön már a 6.1-re a jailbreak. Gondolom, a függetlenítésnek is ehhez van köze, bár ehhez annyira nem értek. Szóval én a helyedben várnék, amíg kijön a jailbreak, aztán utána hátha meg lehet oldani. Mert ha külföldről való a telefon, akkor elég macerás lehet oda kimenni hivatalason függetleníteni vagy akár egy külföldi simet is szerezni.

Persze az is lehet, hogy tévedek, és a jailbreaknek nem sok köze van a függetlenítéshez, lehet anélkül is meg lehet oldani. Nézz szét a szifon.com-on.

2013. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Függ a függetlenítés a jailbreaktól, viszont az hogy kijön jailbreak nem jelenti azt hogy lesz függetlenítés is hozzá azonnal.
2013. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!