Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-et megéri venni?

Iphone 4-et megéri venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Iphone 4-et csak az a baj,hogy mindenki eddig lebeszélt róla.Azt mondták.hogy mivel 2010 júniusi ez elég réginek számít és inkább egy újabb kiadású telefont vegyek,de ilyet szeretnék már régóta.Szerntetek? (Samsungosok kérem ne írjanak)
2013. jan. 30. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan , nekem 4S van és enyhél szólva kurv@ jó....erre lesz frissítés még 1 év mulva is , nem úgy mint a droidokra h h fél év után sincs már rá.
2013. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Iphone-ra mindig 2 évig van frissítés. Utána arra sincs.

Inkább vennék egyébként Xperia P-t.

2013. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, mégpedig az ára miatt. Ma már egy középkategóriás telefon is hozza azt amit az Iphone4(és fele annyi újonnan). Nekem 3. generációs volt, de használhatatlan lett 2012re az elavult szoftver miatt(2010 elején vettem). De ez természetesen bármilyen más telefonra igaz lehet, csak ennyi pénzért elvárna az ember, hogy ne két évente váltson.. Ha mindenképp Iphone-t akarsz vedd meg, de ezzel számolnod kell a közeljövőben. Viszont, akkor, ha a keret engedi újabbat vegyél, mondjuk 4s-t.
2013. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 bp1985 ***** válasza:

nem úgy mint a droidokra h h fél év után sincs már rá.



Hol olvastál te ilyet? Látom Jobs bácsi téged is megvakított.

2013. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
bp tudjuk, hogy értessz hozzá, meg a fél év tényleg kevés, de tény, hogy az i4 még idei frissítéseket is kap, a vele egykorú galaxy s már semmit nem kapott egy jóideje hivatalosan...szóval nyugodtan vedd meg kérdező, támogatás után is legalább még jövő évben is gond nélkül tudod használni...ebbe nem kell bivalyerős hardver, mint az egyéb telókba. persze ha egy árban lennének, akkor inkább wp8-as telót vennék, de azokhoz képest ez még mindig olcsó...meg talán az ios bejáratottabb egy kicsit.
2013. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
bp : htc desiret vettem 2011 januárjában 430eu-ért , kijött rá a 2.2 hivatalosan és slussz.
2013. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 bp1985 ***** válasza:
A desire 2010-es telefon, ergo 3 éves. De egy mostani droidos simán kap 2 év után frissítést. One x, s2, s3, s3 mini, stb.
2013. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
francokat kap.
2013. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
amugy meg mikor jott ki a 4.1 ??? tavasszal , és mikor kapták meg a csucs droidok , november-december. Applenál kijon az uj iOS 1 héten belul megkapják a telok a frissítést , ja és iphonenak nem kell 4 / 4+1 magos proci hogy gördülékenyen fusson, ott van pl a 3gs , 3 éves telo és kijott rá az ios 6 , igaz h nem minden funkciot kapott meg , de akkor is valami , kiváncsi leszek h az SIII 2015-ben milyen frissítést fog kapni. Szerintem semilyent...
2013. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Már nem azért de minek kéne frissítés 2015-ben egy 2012-es telefonra? Elavult hardverre csak a hülyék fejlesztenek.

2015-ben szerintem már SGS 5 is lesz úgyhogy érdemes lesz azt venni.

2013. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!