Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szabad-e Ebay.hu-ról előre...

Szabad-e Ebay.hu-ról előre utalással venni Iphone 5-ös telefont?

Figyelt kérdés
Találtam egyet, Amerikából jönne a telefon. Szerintetek érdemes megvenni előre utalással? Ekkora összegnél csak nem verik át az embert nem? Ha valaki rendelt már, kérem írja le, hogy hogyan zajlott. Előre is köszönöm. Üdv,

2013. jan. 30. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Iphone 5 -öt sehogy sem szabad venni
2013. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Mi az, hogy ekkora összeggel már nem verik át az embert? :D

Megnézed szépen az értékeléseit, a korábbi üzleteit aztán, ha megbízhatónak tűnik, akkor megrendeled és majd kiderül mi lesz a csomagban.

2013. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
NEM azt írtam, hogy ekkora összegnél nem verik át az embert, hanem ekkora összegnél CSAK nem verik át az embert nem"?". Kérdés volt. Minden esetre köszönöm a választ...
2013. jan. 30. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2-es irta : nezd meg az elado ertekeleseit .. De erdekelne,hogy hol lattal az ebayen i5-ot olyan arban,hogy megerje megvenni .. En dsak az itthoni artol sokkal dragabbakat talaltam
2013. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Meg is érdemled, hogy átverjenek. Annyira röhejes ez a szarakodás ami az Iphone körül folyik.

Normálisan működő Iphone-t nem fogsz találni olcsón külföldön. Nem is fog működni itthon.

Ráadásul pont ekkora összegnél erős a gyanú, hogy átvernek.

2013. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy mekkora összeg, átvernek ha át akarnak verni. Meg nem értem hogy éri meg, annyival nem olcsóbb + vám meg minden.
2013. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szóval ennyi erővel én is ajánlhatnék neked iPhone 5-öt, 140ezerért neked, előreutalnál, mert úgy gondolod, hogy úgyse merlek átverni? :D van egy íratlan szabály...telefont ha nem szolgáltatónál veszel, akkor csakis személyesen vegyél...mert ha valami nem jó, akkor nincs az, hogy pl beviszed a legközelebbi t-pontba, és reklamálsz, hanem járhatsz utánna hogy hova vidd stb...előreutalás meg ugyancsak tabu, akkor legalább legyen utánvét, ami ebay-en természetesen lehetetlen, mivel sokkal bonyolultabb meg drágább lenne valakinek elküldeni a terméket, majd visszakapnia, ha mégse veszik át...
2013. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!