Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet akkor csinálni, ha...

Mit lehet akkor csinálni, ha előre utalással vásároltam egy börzeoldalon, és nem kaptam meg a csomagot. A telefont kinyomja.16500 Ft. -ot utaltam el. Ilyenkor lehet feljelentést tenni? Milyen büntetést kap? Mennyi az eséj rá hogy elkapják?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkeres(tet)ni személyesen az illetőt és kiver(et)ni belőle. A rendőrségre nem számíthatsz, 20 ezer forint alatt nem foglalkoznak az üggyel.
2009. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
A cigány a neten át is az marad.
2009. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentés a rendőrségen. Igaz nekem nagyobb összegről volt szó, de elkapták az emberkét. Kb 20 embert vágott át különböző összegekkel. És most megint így jártam igaz az csak 8e Ft, de feljelentem, mivel valószínű, hogy nem csak engem vágott át, hanem több embert is, így foglalkozni fognak az üggyel. Szóval irány a rendőrség. Nyomtasd ki a levelezést, a banki átutalásról szóló kivonatot és a termék adatlapját.
2009. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Az utolsónak igaza van! Ha igazolható a dolog, 20 ezer alatt is foglalkoznak vele. Nemrég változott a törvény!!! Bármilyen összeget lopásként és bűncselekményként kezelnek, eddig 20ezer alatt csak szabálysértés volt!Az átutalás meg teljesen egyértelmű bizonyíték! Én mondjuk kipróbálnám, hogy írok egy sms-t, hogy "te láma, a bankszámlád alapján feljelentelek a rendőrségen, és 2 perc alatt meg fognak találni! Nem lenne egyszerűbb elküldeni a cuccot, vagy visszautalni a pénzt?"

Sok Sikert, ez menni fog, ne csüggedj!

2009. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoznak vele.

70 ezres ponyvát csórtak el a szomszédtól, és a zsaruk rá se bagóztak a dologra.

2010. máj. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!