Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy HTC One X telefonom,...

Dodó78 kérdése:

Van egy HTC One X telefonom, és gondban vagyok a telepítésekkel. Az apk file-okat nem találom a telefonon, miután a gépről rátettem. Ebből adódik ugye, hogy telepíteni is szeretném. Leírná nekem valaki, hogyan kell ezt csinálni, az egész folyamatot?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem olyan telefonom van mint neked, de nekem elég annyi, hogy ráteszem az apk fájlt, mint egy zenét, majd elindítom a telón. Elvileg ennyi lenne, szóval nem tudom mi lehet a gubanc a te telóddal.
2013. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csinálj egy könyvtárat a háttértáron és oda másold az apk-kat, így egyszerűen meg lesznek,

ahhoz hogy engedje telepíteni be kell pipálni a külső források engedélyezését

2013. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerül. Csináltam egy mappát a háttértáron, beletettem a file-okat, és mégsem találom sehol sem őket. Engedélyeztem az ismeretlen fájlok telepítését is.
2013. jan. 30. 23:23
 4/7 anonim ***** válasza:

nem értem azt sehol sem találom őket, csak abban a mappában kell keresni ahová másoltad.

Milyen fájl kezelőt használsz a telefonon? próbáld pl total commander

2013. jan. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A probléma szerintem ott lesz, hogy nincs a kérdezőnek fájlkezelő a telefonján.

Irány a play és szedj le egyet.

2013. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült. Telepítettem egy Astro file magaert és megtaláltam a fileokat. Játékot, honnan lehetne a telefonra letölteni ?
2013. febr. 2. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Google play
2013. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!