Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet letölteni a...

Hogyan lehet letölteni a ZUNE-ról a WP 7.8-at?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 800

2013. jan. 30. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Usb-vel csatlakoztatod a telefont és a Zune felfogja ajánlani ha elérhető!
2013. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy Zune-ban beállitások-telefon-frissités.
2013. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedi, nem szükséges frissíteni azt írja ki ...
2013. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is:)
2013. jan. 31. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerver védi magát,mert kiscsillióan akarnak rákapcsolódni.Nekem tegnap este gond nélkül frissítette mind három lépcsőt.(mert hármat frissít)Lumia 710 T-Mobile.Van ilyen netmegszakítós módszer,amivel ki lehet csikarni.Itt folyik az eszmecsere,olvassátok a fórumot,azt próbálkozzatok. [link]

Nekem nyilván szerencsém volt,pont beengedett a szerver,talán mert elsők közt voltam,olyan 18 óra körül.

2013. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én netmegszakítással frissítettem a 2. lépésig.

Lényeg az, hogy rámész a beállításokban a frissítésre, és elkezdi a frissítést keresni. Keresi kb 10-15-20 másodpercig. Azt mondják, hogy amint kiírja hogy frissítés keresése számolj el 6-ig és húzd ki a netet a gépből, vagy a wifi routert húzd ki. Elvileg megtalálja azonnal a frissítést, és elkezdheted, de gyakorlatilag nem, mert kiírja, hogy nincs net elérés. Visszadugud ismét frissítés, 6-ig számolsz, net ki. Én ezt tegnap vagy 3 órán keresztül csináltam mire megjött az első. Mégigment, majd újra netmegszakítással kierőszakoltam a második frissítést is. A 3., ami a 7.8, az nem hagyja magát olyan könnyen.

Amúgy írják, hogy jobb, ha nincs a telefonban SIM kártya, mert úgy legalább könnyebben megtalálja.

2013. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Netmegszakításos módszer helyett egy pofonegyszerű megoldás: [link]
2013. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez a legutóbbi nem állítom, hogy nem működik, sőt valószínűleg megy. Azonban! Aki nincs nagyjából otthon a témában, és szeretné, hogy a garanciája megmaradjon, annak nem ajánlom, mert nem fogja tudni a product kódot visszaütni az eredetire, így elúszik a garancia... Néhány perccel ezelőtt beszéltem T-mobile ügyfélszolgálattal, azt mondta, hogy igen, a nokia kiadta a 7.8-at, de ők küldik tovább, ezért van, hogy kinek előbb, kinek később érkezik meg. Egyébként nekem sem sikerült még. (Lumia 800)
2013. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem már lejött. a 3. frissítés is, sőt a 4. is feltelepült. A Lumia 800-okon -állítólag- hangerő problémák vannak...mégegyszer mondom: ÁLLÍTÓLAG. van akinem nem, van akinél igen.
2013. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont azért vannak ezek a bajok.Pl.valakinek benne van a kereső gomb átállítási lehetőség Google-re,valakinek nincs.Ugyanarra a telefonra.Ha a net megszakításos módszer miatt nem lesz tökéletes,nem a gyártót kell szidni.:)Persze lehet könnyen beszélek,nekem megjött magától,de ha nem jelez a Zune türelem.
2013. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!