Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi kellhet egy mobiltelefon...

Mi kellhet egy mobiltelefon előfizetéshez?

Figyelt kérdés
Mi kellhet egy telefon elfőzetéshez? elég egy személyi és egy lakcím kártya? Ha nem fizeti az ember akkor gondolom letiltják,és az adott személy is feketelistára kerülhet a szolgáltatóknál,más következménnyel is járhat? Különbözhet egyes szolgáltatóknál ez a letiltási metódus?

2013. jan. 31. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Tőlem:


személyi

lakcím

adó / tb kártya

2013. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Telenornál anno (mikor még pannon volt) 2 arcképes igazolvány + lck kellett. T-nél szig + lck + adó. Telenornál 5 éve volt ilyen "nem fizetésem". Értelemszerűen az elmaradt számlákat + esetemben 60000Ft-ot vasalt be a megbízott cég. Nevezzük kintlévőség kezelőnek. A feketelistát nem tudom, én kb fél évvel azután, hogy befizettem mindent, tudtam új előfizetést venni.
2013. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!