Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia állítólag bejelentette...

A Nokia állítólag bejelentette, hogy nem támogatja a továbbiakban a Symbian rendszert további fejlesztését. Ez azt is jelenti, hogy a Nokia Store-ra nem kerülnek fel a továbbiakban újabb alkalmazások?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert egy Nokia 808 PureView-t szeretnék venni, amelyen még Symbian rendszer fut.

2013. jan. 31. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

én meggondolnám a helyedben egy symbian-os telefon vásárlását főleg ha hosszabb távra tervezel.

A nokia az új MS platformra gyúr a symbian már csak mostoha gyerek és eltűnik mint a Palm OS.

2013. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nehéz dönteni, mert a 808-asban a kamera volt az, ami megfogott. A Symbian Belle rendszer is könnyen kezelhetővé vált, és a Nokia store-ból a 3D-s játékokon át a legkülönfélépp programokig mindent megtaláltál rajta amire szükséged volt. Èn is azt látom, hogy a Windows phone-ra készülnek a további fejlesztések. Amin még gondolkodom, az a Lumia 920-as, de egyelőre még túl drágának találom, a kamerája nem olyan jó, minta 808-asé, a Windows phone menüje meg valahogy sehogy sem tetszik nekem... az androidot ismerem, de a Nokia sajnos nem gyárt rá telefonokat, én pedig nagy Nokia fan lettem... :)
2013. febr. 1. 13:34
 3/3 Otek ***** válasza:
A Lumia 920 kamerája is pureview technológián alapul, csak kisebb a felbontása. Képstabilizátora is van és jó autofókusza és a vakuja. Ezenkívül kiváló (talán a legjobb a piacon jelenleg) videokat készít, mert van benne vidostabilizátor. Jó a 808-as kamerája, de nem fogod kihasználni, mert 20 Megás képeid lesznek, igaz szépek, de egy idő után nyűg lesz a tárolásuk és valószínűleg átállítod kisebb felbontásra :-) akkor meg minek a 40 megapixel? Én inkább a Lumia 920-ra szavazok.
2013. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!