Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az oka hogy nem tudom...

Mi az oka hogy nem tudom letölteni?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy mini telefonomra szeretném letölteni pl. temple run kettőt vagy subway surfers játékot. De nem tudom azt írja ez a verzio kopatibilis vagy valami iyesmit. Mi az oka? soha nem fogom tudni letölteni vagy le kell töltsek másik verziòt és menni fog a letöltés?

2013. jan. 31. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha valahol hibaüzenetet kapsz akkor azt illik pontosan bemásolni/leírni. Nem pedig a "vagy valami ilyesmi" kifejezést használni rá, mert az bármi lehet. Ha meg bármi lehet akkor meg millió féle megoldást lehet mondani, olyat is ami baromira nem ahhoz a témához köthető és amivel te egész biztos semmit nem fogsz tudni kezdeni. A pontos hiba felvázolása baromi sokat segít.


A kompatibilis azt jelentené, hogy jó. De ha nem jó, akkor nem kompatibilis (inkompatibilis). Jelen esetben ez utóbbi a hiba jelenség. Ez meg abból fakad, hogy a mini barmi gyenge telefon. A Temple runhoz ha jól tudom alapfeltétel az armv7-es processzor, a mini-ben meg armv6-os van.

2013. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!