Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ezt csinálni?

Lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Most tettem rá az xperia x8-as telefonomra a GingerXperia V22 nevű ROM-ot, flashtoolal. Rajta van a recovery,rootolva van. Nem igazán tetszik ez a rom. Nem lehet,hogy simán újra belépek a recoverybe, és feltelepítek egy másikat?

#Xperia X8 #thebrainsrom
2013. jan. 31. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
De.
2013. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem engedi az install custom zipet, nem nyitja meg a memóriakártyát
2013. jan. 31. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
sima install update.zip?
2013. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig úgy kell telepíteni, rootolást stb, már nem kell elvégezned, mert azok már megvannak a telón. Én is így cserélgettem, most v028b van nekem fent.


Bár ha őszinte akarok lenni egyik sem nyűgözött le, sajnos nagyon kevés a ram a telcsiben és mindig lassú, mint állat...

2013. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. jan. 31. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
A kevés ram miatt mindig az is lesz, de ott az autostarts + a titanium backup jegelés funkciója....
2013. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kiválasztom,hogy thebrainsrom-ot akarom feltenni, de ugyanúgy a régi jön be bekapcsolásnál :S
2013. jan. 31. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Rom csere előtt megvolt a wipe/format résznél a wipe data, factory reset, wipe dalvik, cache, data, boot, system, stb?


Mert ha nem, akkor hogy akarsz feltelepíteni egy másik os-t, ha még az előző rajta van.


Mellesleg ha támogatja a swap-ot a rom, akkor sd partícionálásnál csípj le a kártyából 256MB-ot swap-nak, virtuálisan bővíti a ram méretét, azzal egy kicsit gyorsabb lehet.

2013. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!