Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia610 hogy jelzi, ha...

Nokia lumia610 hogy jelzi, ha engem várakoztat vki, miközben hívom?

Figyelt kérdés
Kérlek segìtsetek.Éppen már kezdem megszeretni a lumia610-esemet,de még vmire mindig nem tudok rájönni! Ha hívok vkit hogy jelzi a teló,h ő éppen várakoztat engem,mialatt mással beszél.Már próbálkoztunk próbahívásokkal is.A félreértés elkerülése miatt: be van a hívott félnek is kapcs. a várakoztatása.Ja és másik teló mutatja is,h éppen beszél!Vagy a 610 nem tudja?Nagyon köszi

2013. jan. 31. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
minden telefon jelzi ha aktív a hívásvárakoztatás ,nem a telefontól függ.
2013. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az enyém nem csinál semmit,csak ugyanúgy kicsöng,ha hívok vkit.És nem villog vagy írja(mint a többi nokiánal)hogy várjak,,meg nem is írja ki nekem,h beszél akit hívok.De azt sem,ha foglalt.Bocsi,ha nem voltam világos...azért köszi
2013. jan. 31. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!