Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J tényleg olyan...

Sony Xperia J tényleg olyan lassú, szaggatós mint mondják?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 22:25
 1/7 anonim válasza:
54%
Engem is riogattak ezzel, aztán mégis ilyet vettem, nekem maximálisan megfelel, nem vettem még észre szaggatást, vagy lassulást, egyedül a kamerájával nem vagyok teljesen kibékülve, természetes fénynél gyönyörű képet csinál, de félhomályban, lámpánál, kicsit zajosak lesznek a fotók. Két hónapja használom és ha most állnék telefon vásárlás előtt, akkor újra ezt venném.
2013. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy nem értetek hozzá. Gagyi az egész ezért a pénzért. Inkább már akkor Xperia U vagy Xperia P.

Két magos proci van bennük.

2013. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Csajom ilyet vett. Azt mondta, hogy a sebessèg nem fontos, csak a jól nèzzen ki.

Persze egyböl azzal kezdte, hogy ùj launcher, ahhoz rózsaszìn tèma, ùj telókönyv meg rózsaszìn tèma, ùj üzenet izè rózsaszìn tèmàval, lovas jàtèk stb. Majd utàna angry birds star wars. A sok sz.rtól elfogyott a ram, a jàtèk kilèpked, a csajom ennyit mondott: "ez egy sz.r"


Pedig amùgy nincs igèny komoly jàtèkokra, de neki sem elèg...

Bàr ha rootolhatnàm ès a szemetet leszednèm róla, akkor jobb lenne....


Lènyeg: ennyièrt van jobb is. Ilyen van olcsóbban is!

2013. febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne rossz olyan 35000-ért. De 60000-ért nagyon nem éri meg.

Ennyiért vehetnél xperia sola-t vagy P-t, amik fényévekkel jobbak.

2013. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MayDay86 ***** válasza:

a játékokból valszeg azért lép ki mert sok minden fut a háttérbe.

célszerű kilőni azokat amik feleslegesek. hogy nem fussanak a háttérbe.

2013. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassú, mivel gyenge a hardvere. Vegyél xperia sola-t. Az sokkal jobb ennyiért, és megéri az árát.
2013. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

előfizetéssel kb. 20-25ezer Ft-ért tudnám megvenni

ennyiért azért sztem nem rossz

nem játszani akarok rajta

2013. febr. 1. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!