Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használatilag mennyivel jobb...

Használatilag mennyivel jobb az iphone 4S mint a sima 4?

Figyelt kérdés

Specifikáció, és hasonló leírt paraméterek nem érdekelnek én is elolvastam már párszor.


Az érdekelne viszont hogy aki a Iphone 4 et leváltotta 4S re mennyivel érezte hogy gyorsabb vagy jobb stb.


Érdemes váltani vagy teljesen jó a 4 is?



2013. febr. 1. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsivel, nem érdemi a különbség, szóval én nem látom értelmét váltani, max a jobb kamera miatt.
2013. febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is 4-em van, semmi értelmét nem látom leváltani (használtam már 4S-t is). Talán 5-re érdemesebb, de én csak akkor tervezem a váltást, amikor már nem támogatják a 4-et.
2013. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bocsánat,a második válaszolóhoz egy kérdés:Mit jelent az,hogy nem támogatják,illetve ez mikorra tehető.(most szeretnék egy 4-est venni).Köszönöm!
2013. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még sokáig fogják támogatni. A 3GS jópár éves és még mindig támogatva van.

Azt jelenti hogy az Apple még készít rá szoftverfrissítéseket. Valószínűleg nehány évig még nem lesz probléma, viszont az újabb fícsörök majd természetesen kimaradnak belőle. ( hogy ezzel is az újabb telefonok vásárlására ösztökéljen)

2013. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Á,kezdem érteni,közönöm!
2013. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm :) akkor teljesen megfelelő az i4
2013. febr. 2. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!