Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg éri táblagépet venni?

Meg éri táblagépet venni?

Figyelt kérdés
Van egy okos telefonom meg egy régi gép és már rég akartan táblagépet csak a szüleim mindig azt mondták hogy felesleges de most össze gyűlt annyi pénzem hogy tudok venni rajta szerintetek vegyek ?

2013. febr. 2. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet akarsz venni. Mennyi pénz gyűlt össze rá?
2013. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát egy 30000 ezret szeretnék rá száni vagy kicsivel többet
2013. febr. 2. 12:21
 3/5 Osynho ***** válasza:
Te tudod, hogy használnád-e a tabletet. Ez mostanában fog megjelenni 35 ezer környékén: [link]
2013. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

30-ért nem vennék tabletet, Nexus 7 alá nem adnám.

Nekem is van okostelefonom (inkább okoska, mert elég régi és gyenge), meg egy gépem (igaz, a gépem elég jó még ma is), és sokáig úgy voltam vele, hogy akkor hülyeség a tablet, úgyis csak ugyanazt tudom rajta csinálni.

Végül vettem egy Nexus 7-et (igaz más okok miatt), és nagyon fasza cucc, viszont 30-ért olyan tabletet kapsz, ami még nagyon épphogy csak belépőszintű, azon teljesen más. Nexus 7-en az igazi Android élményt kapod, 30-ért meg kapsz egy szar tabletet, amivel persze már lehet netezni meg játszani, de mégis egy más szint.

2013. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 as kerdezo menyiert vetted?
2013. febr. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!