Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android bootmenü kilépés?

Android bootmenü kilépés?

Figyelt kérdés
Újraindítottam a telefonomot de a bootmenüre nyomtam mert nem tudtam mit jelent.. Motorola Defym van és nem tudom hogy kell kilépni a bootmenüből. fent ez van kiírva: Android Bootmenu <1.1.5> és ilyen fura nyúl van rajta:D csak kilépni akarok semmit se akarok tölteni vagy mit kell ezen..

2013. febr. 2. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Akksi ki, akksi vissza
2013. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában ott kell lennie egy olyan opciónak is, hogy power off, a hangerő billentyűvel tudsz lépkedni a menüpontokon, és a bekapcsológombbal tudsz nyugtázni.

Ha nincs, akkor próbálkozz meg a telefon kikapcsolásával a kikapcsoló hosszan nyomásával, vagy ha nem megy, akkor akksi ki, majd vissza, és normálisan bekapcsolod.

Ezek a lehetőségeid.

2013. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!