Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini vagy...

Samsung galaxy mini vagy samsung galaxy y? Melyik éri meg jobban? Leginkább netezésre, filmnézésre használnám. Más telefont ne ajánjatok mert csak ezekre van pénzem.

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Filmnézésre? 320x240 pixelen, és 3 inches kijelzőn nincs értelme filmet nézni. Kipróbáltam, hidd el.

Ha egyébként van telefonod, akkor azt tartsd meg és vegyél egy olcsóbb táblagépet. 7 inches 800x480-as felbontású kijelzőn már élvezhető a dolog. WiFi pedig minden tabletben van.

2013. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő katasztrofálisan szörnyű telefon, és mindkettő alkalmas mind netezésre, mind pedig filmnézésre.
2013. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
táblagépet már kapsz 30e körül
2013. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, most lesem, elírtam. Szóval nem alkalmas, hanem alkalmatlan!
2013. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én telefont akarok venni!
2013. febr. 2. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:

De értsd meg, hogy filmnézésre sem a memóriájuk nem elég nagy, sem a processzoruk nem elég gyors.

Nekem ugyanolyan paraméterekkel rendelkező telefonom van, mint amiket kinéztél. Még az oprendszer is ugyanaz. Nem tudtam vele normálisan filmet nézni, értsd meg! 10 percig jó, utána akad, vagy csúszik a hang.

Az icipici kijelző és a nagyon alacsony felbontás nyújtotta "élvezetekről" pedig már beszéltem.

Netezéshez annyira nem vészes, bár flash-t nem támogatnak ezek, szóval videót nem fogsz tudni nézni böngészőből. Ha leszedsz egy Opera Mini-t, az szépen tördeli az oldalakat úgy, hogy ideális legyen. Alap netezéshez tehát oké (híreket olvasni, kliens segítségével e-mail-t nézni, stb), sőt még a Viber is gond nélkül elfut rajta.

Ezért ha inkább filmet néznél, akkor egy tabletre ruházz be. Nagyobb kijelző, gyorsabb proci, több memória, nagyobb felbontás.

2013. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettő halál sz@r telefon.

Egy kicsit drágábban minden téren fényévekkel jobb az Xperia Tipo. Ha pedig fontos a filmnézés, akkor minimum egy 4,5"-os telefont kéne venned, hogy élvezhető legyen.

2013. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!