Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges hogy valami kamu?

Lehetséges hogy valami kamu?

Figyelt kérdés

van egy eladó használt, de tökéletes állapotu garanciás telefon


[link]


És cserélné velem egy HTC Desire C-re + 15.000 Ft-ra...

Mi lehet benne a veszély?



2013. febr. 3. 01:11
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, se a telefont, se a pénzt nem kéne utalnom, személyesen lenne lebonyolítva a csere
2013. febr. 3. 01:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl hogy elhozta 0 forintért és utána jössz rá hogy neked kell megfizetned a részleteket.

Vagy már le van tiltva, esetleg lopott.

2013. febr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelek, hogy veszélyes belemenni:

-Ez az egy hirdetése van.

-Új tag. (Ebben a hónapban regisztrált)

-Nincs indokolva, miért adja ilyen olcsón. (Extrákkal!)


Ami bajod lehet:

-Letiltják, mert nem lett teljesen kifizetve. (Pl vehette részletre is.)

-Letiltják, és egy nap az ajtódon kopog a BRFK, hogy mit keres nálad egy lopott telefon.

-Van valamilyen rejtett hibája. (Túlhevül, nem működik ez/az.)


Én is akartam ennyiért egy Xperia Ion-t venni, de szerencse, hogy épp kitiltották az illetőt.

2013. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Letiltva még nem nem lehet, mert a hálózat indikátor max térerőt jelez, de ez nem zárja ki azt a tényt, hogy bármikor le tilthatja a szolgáltató, az előttem felsorolt opciók miatt.

A másik az az, hogy simán lehet egy ügyes klón is mtk platformmal.

[link]

Szinte megszólalásig hasonlít az eredetire, csak a kamera és a vaku van felcserélve, meg nyilván nem a Samu logó van rajta.


Kérj egy képet a hátoldalról is, és máris ki fog derülni, hogy melyik lehet.

2013. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok már rájöttem :) Megkérte hogy utaljam a pénzt, mondtam személyesen venném át azóta vissza se irt
2013. febr. 8. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!