Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vagy...

Samsung Galaxy Ace vagy Samsung Galxy S III mini?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani okokat h melyiket válasszam? Előnyei,hátrányai,működési problémák is érdekelnek.

2013. febr. 3. 13:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
13%

SZerintem sem érik meg ezek a telefonok az árukat, de:

Attól, hogy a P-nek 8 megapixeles kamerája van, egyáltalán nem jelenti azt,hogy jobb. Nézz teszteket, összehasonlításokat, és meglátod, hogy a mini telefonos viszonylatban jobb képeket csinál az átlagnál.

2013. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
És? Attól még egy rakás szar minden más tekintetben.
2013. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%
Szánalmasak vagytok, itt ültök a gép előtt, és frissítgetitek folyamatosan a megválaszoltakat,hogy lepontozhassatok. Még el se küldöm a hozzászólást már 0 %.
2013. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%
Hábénak különben igaza van.Na de most én tenném fel azt a kérdést amit kedves Sony-elvtársak feltettek még nyáron nekünk.Mennyit fizet nektek a Sony hogy így nyaljátok a seggüket?A Sony max. az alsó és alsó-középkategóriában jó a többiben a Samsung simán veri(árban nem)
2013. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Egy vicc komolyan ez az egész. Nem vagyok oda én sem a Samsungért,a Sonyért meg főleg nem. Szóval nem mondanám magam semmilyen pártinak,de amit itt művelnek... Leírom a személyes véleményem, egyet frissítek és 0 %.
2013. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinném, hogy bármelyik más teló erősebb vagy kiforrottabb, mint a sony csúcsmodellje az Xperia Z .
2013. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert egy fakó FullHD kijelző van benne, és akad a telefon?
2013. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Nyáron a Samsung fizetett le embereket, hogy lepontozzanak minden Sony-szimpatizánst, még az olyan kérdéseknél is, ahol egyik márka sem került említésre (nem rátok gondolok, ők nem kommenteltek, csak lepontoztak). Most ezek szerint a Sony tett hasonló lépéseket.
2013. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező! Ne hallgass hábére, mert egy hülye. Azt hidzi, hogy itt mindenki sony fan, mert a jó telefont ajálnja. Samsungot el kell felejteni, mivel nem gyártanak jó telefont, még felső kategóriában se. És attól még, hogy az xperia z fakó kijelzőjű, attóp még messze a legjobb kijelzőjű, ezt szintén leírják a tesztekben.
2013. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%
Értem, szóval azért vagyok szánalmas mert nem szeretem a Sonyt. Hm.. A Samsungot még annyira se szeretem,egyikért sem adnék pénzt.Az meg, hogy hülye vagyok, nem is tudom. Azért szerintem letettem egy-két dolgot az asztalra.
2013. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!