Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini telefonomo...

Samsung Galaxy Mini telefonomon nem működik az internet már 1 álló napja, semmi amihez internet kell. Wifi kapcsolat pedig állítólag van, erős jellel. Van valakinek ötlete, hogy miért és hogy lehet megjavítani?

Figyelt kérdés
Feltettem rá 2 alkalmazást, ami működött is amíg volt internet kapcsolat. Leszakadt a wifi kapcsolat, azután kész behalt, azóta semmi de semmit nem hoz be, el sem akarja kezdeni a betöltést, semmi! Mi a franc baja van?
2013. febr. 3. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
újra indítottad már a telefont?
2013. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam, bekapcsoltam... Ki volt kapcsolva pár órát, mondom hátha. Letöröltem az egyik alkalmazást is, a Vibert hátha attól szart be. Internet beállításoknál is próbálkoztam. De azóta is semmi!
2013. febr. 3. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:

biztos hogy megy a net. attól hogy routere felcsatlakozol a net nem biztos hogy megy.

Ha tudod indítsd újra a modemet.

2013. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csinált már korábban is olyat, hogy nem hozta be egy ideig, akkor kikapcsoltam és akkor általában vissza is jött, betöltött újra. De most? Most kész vége, nem hoz be többet semmit.
2013. febr. 3. 12:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt is újra indítottam, a kapcsolatot is lebontottam és újra. Én már mindennel próbálkoztam... Most a routerrel szenvedünk hogy annak mi baja lehet ha nem a a telefon a szar. NETÁN...
2013. febr. 3. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:

megkell próbálni egy másik eszközzel csatlakozni a routerhez hogy kiderüljön hogy azzal minden rendben van e.

Mielőtt szervizbe vinnéd egy gyári visszaállítást érdemes csinálni ez viszont törli a telcsiről az adatokat.

2013. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!