Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok a Samsung GT-C3300i...

Hogy tudok a Samsung GT-C3300i telefonon internetezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék vele internetezni, de nem tudom hogy mit kell rajta beállítani, Vodafone-os vagyok.

Előre is köszönöm.


2013. febr. 3. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Három dolog kell hozzá:


1. Adatelőfizetés

2. Az adatelőfizetéshez tartozó APN beállítás

3. Lefedettség ( GSM vagy 3G, esetleg LTE ) , itt attól is függnek a dolgok, hogy a telefonod mely hálózatokat képes kezelni.

2013. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,

és letudnál nekem írni egy internetprofil-t?

2013. febr. 3. 21:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt vannak a Vodafone HU beállítások:

[link]

2013. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha megnyitom akkor kiolvashatatlan betűket ír ki.

Ha felhívom az 1270-et elküldik az internetprofil-t?

2013. febr. 3. 21:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Rakd fel az acrobat reader legújabb verzióját. Akkor nem lesz krix-krax. ( Ez egy ingyenes program).


Fel is hívhatod őket. Ez egy jó ötlet!

2013. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Felraktam,megnéztem, de az én telóm nincs benne.
2013. febr. 3. 22:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha neked van ilyen telód, akkor te hogy tudtad megcsinálni?
2013. febr. 3. 22:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden telefonban ugyanazok az APN opciók vannak. Nyugodtan használhatod a te telefonodban is.
2013. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, és létszi leírnád pontosan hogy hol találom meg az APN címet a telómon??
2013. febr. 4. 18:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem beállítások -> Veztéknélküli beállítások -> Mobil hálózatok -> APN beállítások.


Én a helyedben NEM piszkálnám, mivel az már világos, hogy halvány fogalmad sincs mit akarsz pontosan és a legrosszabb esetben a beállítás után a szolgáltató majd levesz egy csomó pénzt. Én mindeképp tájékozódnék a Vodafonnál a helyedben, mert utána hiába reklamálsz kiszámlázott adatforgalom miatt.

2013. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!