Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet firssÍteni SEx10...

Hogy lehet firssÍteni SEx10 mini pro-t?

Figyelt kérdés

szoftver frissíteni szeretném, hogy a "Market" helyett "Google Play" legyen,de ez most mindegy.

Szóval elindítottam ezt a programot a 'Sony PC Companionon' és azt írja hogy ez nem elérhető mert egy online kiszolgáltatóhoz kell csatlakoznia,ami nem érhető el. ÉS akkor mégis mikor lesz elérhető??sose?.....ilyenkor mit lehet tenni?:S



2013. febr. 4. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hivatalos frissítéssel kár is próbálkoznod. Erre 2.1 az utolsó, a Market pedig 2.2-től frissül Playre.

Inkább a főzött romokkal próbálkozz vagy keresd meg a play telepítőjét, hátha el lehet intézni erre is. A kínálatban viszont nem lesz változás.

2013. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mik ezek a főzött romok,nagyon analfabéta vagyok. meg a másik,hogy ha emiatt elveszti a gyári garanciát,akkor miért szűnt meg a market?akiknek marketjük van azoknak már nem lehet semmi sem,mert nem engeedi még frissiteni se, plusz ez a sza.r market megszűnt..
2013. febr. 4. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Főzött rom a nem gyári rendszer. Elvileg elveszíti a garanciát, de gyakorilatilag úgyis visszaállítható.

A Market meg nem megszűnt, hanem átnevezték Google Playre. Új design, meg egyéb módosítások, de a tartalom ugyanaz maradt. Azokon a készülékeken amelyeken 2.2-es vagy frissebb android fut, a telefonon lévő Market kliens is igazodott ehhez, azokon már Play néven található meg. Amin meg régebbi rendszer van azon meg marad minden úgy ahogy eddig.


akiknek marketjük van azoknak már nem lehet semmi sem,mert nem engeedi még frissiteni se


Ezt meg nem értem. Nem azért nem enged frissíteni mert Market van, hanem azért mert a Sony Ericsson nem volt hajlandó megcsinálni és kiadni újabb frissítéseket. Így ez megállt 2.1-nél és inkább új modelleket adtak ki ezek leváltására, amelyeken már frissebb rendszer volt.

2013. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen hogy próbálsz segiteni:)

. akkor elvileg maradhat a merket is, ha játékot szeretnék letölteni mondjuk?

próbálok bejelentkezni rá, a telefonomon, de pár perc után ezt irja: "This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.If it continues,call Customer Care."

2013. febr. 4. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:

. akkor elvileg maradhat a merket is, ha játékot szeretnék letölteni mondjuk?


Nemcsak elvileg, gyakorlatilag is.


próbálok bejelentkezni rá, a telefonomon, de pár perc után ezt irja: "This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.If it continues,call Customer Care."


Internet kell hozzá. Ha van net és ezt csinálja akkor ami nálam bejött ilyen eseteknél több androidos telefonon, hogy csináltam egy gyári visszaállítást és első indítás után jelentkeztem be a google fiókba.

2013. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy van e net rajta,mert előfizetős vagyok és kapok havonta ingyen olyan 40 mb netet,lehet ez túl gyenge a bejelentkezéshez?wifiről próbálkozzak? és a nem sikerül akkor gyári visszaállítás. akkor minden képet,zenét,smst le fog törölni?ha igen hogy biztonsági mentést csinálni
2013. febr. 4. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet ez túl gyenge a bejelentkezéshez?


Nem. Ha lassú lenne csak sokáig tartana.


gyári visszaállítás. akkor minden képet,zenét,smst le fog törölni?


Ami a telefonban van az törlődni fog. A memóriakártyán marad minden. A telefonszámokat le lehet ide menteni. Az smseket viszont nem tudom, hogyan lehetne lementeni.

2013. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!