Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ez: " A szim...

Peter006 kérdése:

Mit jelent ez: " A szim kártya regisztrációja sikertelen. "?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít, h ezt irogatja a telefonom. Nokia c3-00-m van, másfél éves. Egy hete kaptam vissza garis szervízből, szoftwerfrissítésen volt. Azóta napi szintem 50x legalább kiírja, h a szim kártya regisztrációja sikertelen. Ilyenkor kéri a pin kódot újra. Van, hogy beírom neki a pin-t, és kiírja, h helytelen kód, még 2 próbálkozás. Agyamra meg. Mert ha zsebemben van, és kiírja, akkor nem vagyok elérhető. Amíg el nem fogadja a pin-t ( ami van hogy hosszú percekig tart ) addig én sem tudok mit kezdeni a készülékkel. Papirilag minden rendben a telefonnal, és a szim kártyával is. Másik telefon készülék gond nélkül kezeli. Arra gyanakodtam, hogy 3 hetet volt szervizben. Biztos beoxidálódott, de megtisztogattam, megkapirgáltam az érintkező felületeket, és nem, ez sem segített...
2013. febr. 4. 15:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!