Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoft. Probléma lehet vagy...

Szoft. Probléma lehet vagy mi? Andorid xperia x8. Bővebben lent légyszi segits.

Figyelt kérdés
Van egy SE xperia x8 telóm.Uj eredeti aksi,uj usb kabel,uj adapter.Töltés közben le áll a tölés és szivja az aksit lefele valami ( alakalmazások kizárva) lehet szoft probléma? Vagy mi lehet még ?
2013. febr. 4. 17:15
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Közben játszol?

Nekem x 10 mini pro-nál volt, hogy melóban megállás nélkül neteztem, közben nonstop autóstöltő és így használtam. A folyamatos használat miatt felforrósodott, kikapcsolt a töltés, amíg nem hűlt egy picit, nem húztam ki és dugtam újra, addig nem töltött többet. Kicsi pihi után ment tovább minden gond nélkül.


Hogy hogy szívja? Az új cuccok gyáriak?

2013. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi nem fut !
2013. febr. 4. 18:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen gyári cuccok !
2013. febr. 4. 18:15
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:

Akkor talàn valami zàrlat lehet belül. (Vagy talàn az ùj akksi rossz)

Mièrt cserèlted a cuccokat?

Öcsèm samsungjàra azt mondtàk, hogy pùpos lett az akksi (vegyè' màsikat) ès elromlott a töltö (ami elrontotta az akksit), ùgyhogy abból is vegyè' egyet.

Ha garis (bàr x8 màr nemhiszem) cirma kft ùjpest, ha nem, akkor gsm szervìz... legalàbb annyit mondjanak meg, hogy mi a baj, ne kelljen ù garnitùràt venni.


Bàr è akksira vagy alaplapra tippelek

2013. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!