Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták, vagy elhagytam az...

Ellopták, vagy elhagytam az okos telefonomat. Van rá valami esély hogy vissza szerezzem? További infók lejjebb.

Figyelt kérdés
A telefonom típusa egy Samsung Gio és nemrég vettem. Csupán az a gond, hogy használtan vettem (egy telenor-nál ismerőstől) és így semmilyen papírom nincsen róla. Esetleg így is meg lehet találni valahogy? Próbáltam hívni de kisípol, így arra gondolok, hogy vagy kivették belőle a sim kártyát vagy egyszerűen csak lemerült és nincs bekapcsolva. Sajnos nem tudom, hogy ellopták-e vagy elhagytam. :S

2013. febr. 4. 17:54
 1/5 anonim válasza:
100%

Hát szerintem nincs rá sok esély hogy visszakapd :s

Hát talán még akkor ha elhagytad, és a megtaláló van olyan becsületes hogy visszaadja. Ha meg ellopták akkor..://

2013. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is ettől félek... azért még reménykedem. Csak azt hittem, hogy van benne valamiféle chip amivel be lehet mérni valahogy. Majd holnap megkérdezem az ismerősömet a telenornál, hogy van-e valami ilyesmi.
2013. febr. 4. 18:03
 3/5 anonim válasza:
55%
Minden telefonban van valamiféle GPS szerű valami, amit ha a rendőrségen bejelentesz(hogy ellopták a telefonod) elkezdenek "nyomozni" és egy idő után meglesz hol van a telefonod.. nekem 3 éve a w200i-m lopták el( gombos telefon, nem nagyon tudott semmit) 3-4 hónapra rá a rendőrök megtalálták. A tesco telefon kereskedésébe volt leadva, a simet meg elvileg vmi kukába dobták. A szolgáltatódnál a kártyát mindenképp mondd le.. Főleg ha előfizetéses
2013. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó, ez nem így működik, mert cellaadatok alapján mérnék be, ha bemérnék. ami neked volt, az a szerencse, mert ilyenkor szét kell nézni telósboltokban, hátha ott van. de ha meg is találják a mostani esetben már nincs semmi bizonyíték papírok híjján, hogy tényleg az övé, sőt még feljelentést sem tehet. kivéve, ha megszerzi a papírokat valahonnan, és akkor is először le kéne tiltani a telefont, amit csak az tud megtenni, akinek a nevén van a telefon. és ezután keresnék meg, ha keresnék, de nem érdekel az ott senkit.
2013. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, nem tudom mit tegyek sajna már nem látok reményt. :S
2013. febr. 5. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!