Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEMMI esély sincs rá, hogy...

SEMMI esély sincs rá, hogy Sony Xperia U-ra kijöjjön a Jellybean frissítés?

Figyelt kérdés

Amikor olvastam 1 oldalon kissé szíven ütött. Az U-n kívül további 3 készülékre sem fog elvileg kijönni a szériából. (Miro, Sola, Go) Eléggé közkedvelt készülékek, jó ár-érték aránnyal, ezért is csaptak le rájuk az emberek. Nem bántam meg! Maximálisan elégedett vagyok az enyémmel, de úgy érzem a gyártó kicsit lesz*rt most "minket"...

Ez egy rossz vicc, vagy tényleg leragadnak ezek a készülékek az Icecream Sandwichnél?



2013. jan. 29. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz hivatalos JB. Ellenben főzött tuti lesz, hisz a GO azonos hardverű majdnem, ami meg kap. Amúgy én egy Live With Walkmannel szívtam meg.
2013. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem hoz sokat a konyhára hogy a gyártó még pátyolgassa is a kis kedvencek tulajdonosait.

Szóval hogy pontosan fogalmazzak: mi a fenéért tenne bármit is a gyártó ha már egyszer megvetted?

2013. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végül is érthető amit mondasz, de az "átlagemberek" többsége az olcsóbb készülékeket vette meg, így nem csoda, ha "letömegtelefonozzák" az U-t. Na mindegy, szörnyű világ ez. :D
2013. jan. 29. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért még nem biztos, mert vannak pletykák, hogy sok embernek ez nem tetszik, ezért lehet, hogy mégis lesz. De hidd el, más gyártók se csinálják ezt másképp.
2013. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt nem is azzal van a fő probléma, hogy idővel megszűnik a szoftver támogatás, hanem azzal hogy ezek még csak 8-10 hónapos készülékek. Az meg csak slusszpoén, hogy az egymagos J simán megkapja. Az U-val azonos hardverű Go is, bár itt a Sony azzal védekezett, hogy a felbontása kisebb a Go-nak. Szerintem szabtak egy árat, ami alatt egyszerűen nem adják ki. Így jöhet ki a túlárazott J-re is.(decemberben még +10e volt a solához képest) Reménykedni lehet, de nem hiszem, hogy változtatna ezen a Sony. Marad a főzött rom :(
2013. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy már eladták a kellő mennyiséget Solából és U-ból, szóval már nem érdekli őket. :D
2013. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!