Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐS! Iphone 4 Se kép se...

SÜRGŐS! Iphone 4 Se kép se hang semmi bővebben lent. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Hello. Eddig semmi baja nem volt nem normálisan működött. Nem olyan régen csörgött a telefon fel akartam venni, de minden el ment csak fekete kép több semmi ráraktam töltőre de semmi reakció csak fekete kép. Ha egy másik telefonról fel hívom azt a számot ami benne van, de nem azt mondja hogy pillanatnyilag nem elérhető hanem kicsörög. De az Iphone meg se mukkan. Már azóta nyomogatom meg minden de semmi reakció. Mi lehet vele? Előre is köszi a válaszokat.

2013. febr. 4. 17:59
1 2
 1/12 Papaaaaa válasza:
Vidd be iSamurai ba :d ott biztos megmondják (WestEnd)
2013. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hard Resetet próbáltad?

esetleg akkumulátor ki-be?

2013. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 iPhone nem lehet az akkumulátort ki venni. :)
2013. febr. 4. 19:03
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha előbb meg tanulnál olvasni "esetleg akkumulátor ki-be" erre írtam, és ha nem tudsz normálist választ adni akkor minek írsz ide ne itt oszd az észt ;)
2013. febr. 4. 19:46
 5/12 A kérdező kommentje:
nem itt kell osztani az észt *
2013. febr. 4. 19:47
 6/12 A kérdező kommentje:
hard resetet meg nem tudok csinálni mert nem jön be semmi a telefonon. Max gépen, de azt meg nem tudom hogy kell mert nem értek az iPhonokhoz ( és mielőtt ide pofátlankodnál hogy akkor minek neked iPhone NEM az enyém egy ismerősé) ;)
2013. febr. 4. 19:52
 7/12 csáó_s.o.s válasza:

és minek van nálad?legközelebb ne szórakozz és az szívás h nem lehet kivenni az akut.

am arra nem gondoltál hogy elviszed a szervízbe?:)

2013. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ő nála volt mikor el romlott, de azóta sikerült megoldani. ;) De elárulok egy titkos nem kell egyből szervibe szaladni, hogy csinálják meg csak utána kell nézni a dolgoknak :)
2013. febr. 10. 21:05
 9/12 anonim válasza:
Szia! Ne haragudj, de nem tudnád esetleg elmondani a megoldást mert ugyan ez a problémám és gőzöm sincs hogyan tudnám megoldani. Nyomtam reset gombot, "földhöz" vágtam de semmi.
2014. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom az Iphone 4s-sel! Kérlek segítsetek!!!
2015. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!