Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC desire C vagy Samsung...

HTC desire C vagy Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok. Ez lesz az első okos telefonom. Ki melyiket ajánlja? Az ára mind a kettőnek ugyan az.

Zenére, internetre fényképekre kell. Nem akarok vele profi minőségű képeket készíteni.



2013. febr. 4. 21:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igazából egyik sem. Akkor már Sony Xperia Tipo.
2013. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Miért egyik sem? A tipo-t néztem de nem tetszik. Kicsi... Nem akarom, hogy elvesszen a kezemben. Ace-t még nem láttam valóságban, Desiret igen a tetszik.

18/F.

2013. febr. 4. 21:06
 3/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen HTC
2013. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
+ 1 a htc-nek! Ace egy túlárazott f*s. De én is inkább egy xperiát választanék
2013. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A samsungnak igaz, hogy erősebb a procija, de csak 2,2 az Android, a HTC 200MHz-vel kevesebb de 4es adroid...
2013. febr. 4. 21:08
 6/21 A kérdező kommentje:
Néztem sony-t is bár többen ismerősök óva intettek tőle, de abban az ár kategóriában csak a tipo-t találtam.
2013. febr. 4. 21:09
 7/21 anonim válasza:
nekem galaxy ace-m van, sokmindenki azt irja hogy milyen szar hú de rossz. erre annyit mondok, hogy ha vigyázol rá semmi rossz nem lesz benne. 11 cm nagyságú és 5,7 cm széles
2013. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az Ace-t úgy ahogy van felejtsd el. Nem fejtegetem, de hidd el, jelenleg a legrosszabb vétel.

A Desire C nem lenne rossz belépő szintű telefon, ha ennek megfelelően árazták volna. Valamint a kamerája jobb szó híján pocsék. Csak mert láttam, hogy írtad a fényképezést.

Szerintem most a legjobb vétel ezen az áron a ZTE Blade III, ami a belépő kategóriában a legtöbbet nyújtja, ráadásul remek áron (Telenor kártyásan 30 ezer).

2013. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm. Írjanak másik is, más véleményére is kíváncsi vagyok.
2013. febr. 4. 21:16
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen képeket is akarok csinálni, de nem csúcsminőséget. Mostani telefonomban egy alap nulla kamera van 1,3mp és ezzel is tudok jó fényben tűrhető képeket.
2013. febr. 4. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!