Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a T-mobilnál domino feltölt...

Ha a T-mobilnál domino feltöltőkártyás vagyok, akkor amellé külön lehet venni mobilnetet?

Figyelt kérdés
Ugyebár feltöltőkártyás vagyok és szeretnék venni 100 mega mobilnetet, amiért fizetnék havonta 1000 forintot a t-mobilnak... Ez lehetséges? És mennyire jó 100 mega? És miután leneteztem ezt a 100-at, akkor utána minden megáért plusz pénzt számítanak fel, vagy csak belassul a net? Egyébként a GoNet M díjcsomagról van szó.. Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 4. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen,van ilyen,én is most fizettem elő rá a gyerekemnek.Mondtam neki,csak óvatosan,mert az nem sok.Itthon nem kell,hogy használja.Ha lefogy,következő hónapig nem tudsz,de elötte küldenek üzit és belassítják.
2013. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szóval hogyha elfogy a 100 mega net, akkor utána nem lehet már netezni? Vagy lehet csak plusz felárért?

Esetleg ha elfogy, akkor továbbra is lehet netezni, csak lassabb adatforgalommal és plusz ráfizetés nélkül?


Csak mert egyik ismerősöm (igaz, hogy telenoros), de azt mondta hogy 180 megát netezhet, és hogyha elfogy akkor utána is tud netezni csak sokkal lassabban, viszont nem kell ráfizetnie az adatforgalom miatt.. Ez a t-mobile-nál is így van?


És egy új mobilnet előfizetéshez mennyi pénz kell? Ugye alapból havonta 1000 forint mondjuk, de kezdő összegnek kell valamit fizetni, vagy majd csak az 1000-et amikor küldik a számlát?


Bocsi a zavaros írásért, csak nem tudom, hogy hogyan tudnám érthetően megfogalmazni:-)

2013. febr. 4. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem küldenek számlát,az 1 ezer ft-ot lecsapják az egyenlegedről.A többit pontosan nem tudom,hülyeséget nem akarok írni neked,de ha bemégy megmondják.Ja és előre nem kell befizetned semmit,csak az ezer ft legyen a kártyádon,hogy tudják levonni! Ha nem lesz rajta,lekapcsolják a netedet.Amúgy az nem olyan sok,tehát ha azon akarsz lógni állandóan,arra kevés!
2013. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hmm így hogy az egyenlegről veszik le, így már megfontolandó. Azért köszönöm a válaszokat:-)
2013. febr. 4. 22:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Még valami,ami fontos.Csak az a személy állithatja ezt be,aki nevén van a kártya.Én hiába mentem be,mint szülő,nem lehetett,a másik gyerekem vette a kártyát és ő tudta elintézni! Személyi,jelszó kell hozzá!
2013. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
miért megfontolandó? ugyanaz! Így előre fizeted,nem utólag!
2013. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak mert egyik ismerősöm (igaz, hogy telenoros), de azt mondta hogy 180 megát netezhet, és hogyha elfogy akkor utána is tud netezni csak sokkal lassabban, viszont nem kell ráfizetnie az adatforgalom miatt.. Ez a t-mobile-nál is így van?


Ha túlléped akkor lassítanak.



Még valami,ami fontos.Csak az a személy állithatja ezt be,aki nevén van a kártya. Én hiába mentem be,mint szülő,nem lehetett,a másik gyerekem vette a kártyát és ő tudta elintézni! Személyi,jelszó kell hozzá!



Smsben is megrendelhető a szolgáltatás. Így semmi nem kell hozzá és az rendeli meg akinél van a telefon.

2013. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1430 vagy 1777 (nem emlékszem melyik) szolgáltatások beállítása vagy *111# szintén szolgáltatások beállítása.
2013. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha túlléped, akkor "csak" lassítanak, 32 Kbit/s lesz a letöltési és a feltöltési sebesség.

Azt viszont hozzá kell tennem, hogy ez a sebesség elég jó STOP. Egy átlagos weboldal is percekbe telik, mire betölt (okostelefonnal). Ha a képeket kikapcsolod, úgy valamennyivel gyorsabb.

2013. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
ti még nem hallottatok az Opera mini nevű böngészőről???
2013. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!