Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnék venni eredeti...

Hol tudnék venni eredeti Apple fülhallgatót és töltőt olcsón?

Figyelt kérdés

Helyzet az, hogy elvesztettem az iPhone 4-em fülhallgatóját, és kéne egy új. Viszont azt gondoltam, ha már veszek új fülhallgatót, nem ártana egy másik töltő is tartalékba. Hol tudnám ezeket megvenni a lehető legolcsóbban?


Előre is köszi!



2013. febr. 4. 22:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
olcsón sehol a legnagyobb lehúzós profitorientált cég termékeit ki kell fizetned
2013. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor hol tudnék drágán?
2013. febr. 4. 22:16
 3/14 anonim ***** válasza:
ebay. nem kell abból eredeti (füles), én is 200 Ft-osat használok, hasonló, középpen felvevőgombos, ugyanúgy működik, hangzása is kb olyan, és a jack-nél az illesztés is, szóval rendeltem belőle 3at. én sosem vennék még1x eredeti apple-ös fülest 4-5ezerért vagy többért. ha zsebből kiveszem-beteszem telóval kb bírja a vezeték 2 hónapig, és megtörik a végén vagy elszakad.
2013. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azért a 200 forintos füles nagyon legalja lehet. Ha lemaradt egy 0 akkor 2000-ért sem kapni valami csúcs fülest.

Egyébként a helyedben nem Apple fülhallgatót vennék, ugyanannyiért milliószor jobbat kapsz.

Mennyit akarsz rá költeni?

2013. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét elképzelésem, hogy mennyit akarom rá költeni, csak azt tudom, hogy eredeti Apple fülhallgatót szeretnék. Tudom, hogy vannak sokkal jobbak is, de valahogy én megszerettem az Apple-ét.
2013. febr. 4. 22:40
 6/14 anonim ***** válasza:
nem, nekem nincsenek nagy igényeim, csak jól adja a mélyeket, arra meg tökéletesen megfelel 200 Ft-os füles.
2013. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Loptál egy iPhone-t, és kéne hozzá kellék? "kicsit" így hangzik a kérdésed...
2013. febr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
de már segítettünk. eredetit olcsón sehol nem fogsz kapni.
2013. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó, mondom, akkor hol kaphatnék NEM olcsón? Akkor így kérdezem.
2013. febr. 5. 19:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok értelem szorult beléd: [link]
2013. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!