Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3, vagy az új...

Samsung galaxy S3, vagy az új Sony Xperia?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét kérném, akik ismerik mind2 telefont, kezelték is ha csak próbaképp, nem a netes összehasonlításokra. Köszi.

2013. febr. 5. 13:24
1 2 3
 1/25 Andii1 válasza:
33%
samsung galaxy s3 :)
2013. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Sony Xperia alatt mit értesz?Az egész termékcsaládot vagy az xperia z-t?
2013. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első választ, eddig 2 pont neki, nekem is nagyon bejön régóta, de félek, hogy "megfertőz" az Xperia, és mire megszerzem az S3-at, az fog jobban tetszeni. :D

Bocsi, nem voltam elég pontos, az Xperia Z-re gondolok. Nagyon tetszik, hogy vízálló, nálam sajnos a telefonok nincsenek biztonságban.:D

2013. febr. 5. 13:52
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Hát a Z többet tud!
2013. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
De mindkettő sokat tud!
2013. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Vagyis mind2 megéri az árát!
2013. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen, ez az én gondom is.:)
2013. febr. 5. 14:09
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha lesz rá pénzed(180-200 ezer Ft),akkor Xperia Z.


Kicsit kisebb lesz az üzemidő a kis aksi miatt,de ettől függetlenül jó telefon.

Azért egy tesztet mindenképp nézz meg.A Galaxy S3 mint minden más Samu egyáltalán nem jó........


[link]

2013. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 dirtboy ***** válasza:
90%

írok véleményt bár én egyiket sem kezeltem,a z-t pláne mivel még nem is jött ki.

én ZL-t szeretnék majd venni bár én később tervezem a teló vételt,horror áron fog kijönni szóval pláne várok vele.


a legfőbb ok amiért a z-zl jobb az a kijelző,brutális az a full hd felbontás,plusz 0,2collal nagyobb is a kijelzője.

ezért is szerettem bele a zl-be.


galaxy s3al szembeni előnyei.

-gyorsabb proci

-dupla annyi RAM

-nagyobb és élesebb képet adó kijelző

-jobb kamera van a hátlapban

-erősebb aksi

-nagyobb kijelző ellenére kisebb méretek

bár ezeket gondolom tudod.


ha az árakat most nem nézzük csak a tulajdonságokat akkor egyértelműen a z-zl a jobb választás nem pedig a galaxy s3.


egyébként az s3 tulajok a gyenge minőségű hátlapra panaszkodnak /csúszik,kopik/,a kijelző állítólag karcosodik,sok embernek pedig sűrűn lefagy be lassul.


tényleg nem akarom lehúzni az s3at de mivel ez már jó ideje piacon van erről sok vélemény van még a z-zlről még nincs semmi.

ismerősömnek xperia s van és hibátlan,idegen vélemények is pozitívak,a legtöbb xperia típusnál pozitív véleményt olvasni ezért is akarok én is xperia zl-t.

2013. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Na igen, jelenleg Samsungom van, és a tudásával, illetve a megbízhatóságával gondjaim vannak, pont, amit említettél, hogy fagy, lassul alkalmazás használata közben, és gyorsan felmelegszik. Ezért nem mertem beleugrani az S3-ba, nem szoktam gyorsan cserélgetni a telefonjaimat, ez is vagy 2 éve megvan (Galaxy mini), de csábítanak a mégokosabbak, na meg van egy pici lányom, akiről minőségi fotókat kell készíteni. :) Xperiám is volt régen, de azon szinte lehetetlen volt mondjuk Angry Birdsezni egy jót, azonnal felmelegedett. Ezért hezitálok nagyon. Köszönöm a segítséget mindenkinek.:)
2013. febr. 5. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!