Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3, vagy az új...

Samsung galaxy S3, vagy az új Sony Xperia?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét kérném, akik ismerik mind2 telefont, kezelték is ha csak próbaképp, nem a netes összehasonlításokra. Köszi.

2013. febr. 5. 13:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A MINI-től ne várj sokat :) elég gyenge...
2013. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
A Z sokkal jobb kb mindenben: sokkal szebb kijelző, sokkal erősebb proci, kétszer annyi RAM, sokkal jobb gpu, jobb kamera, anyaghasználat. Az s3 előnye a jobb üzemidő.
2013. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
32%
Galaxy S3.De méginkább Note 2.Ezek már csúcsszuperek,nem fagynak,megbízhatóak.Ott a Mini meg az Ace szinten vannak csak gondok.
2013. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%

Menj már a galaxy s3-al és a note 2-vel!

az xperia z sz@rrá veri őket hardverben. Most te a 4 magos cortex a9-et akarod összehasonlítani a négymagos snapdragon s4-el? Ez ugye vmi vicc? No meg a gpu. A mali 400 szerinted olyan jó, mint az xperia z adreno 320-a? Ezért mondtam, hogy az xperia z sz@rrá veri ezeket, csak itt úgy látszik túl sok s3 fan van, és galaxy fan, és nem tudják elviselni, hogy a sony csinált egy olyan mobilt, ami sz@rrá veri a galaxy csúcsmodelleket.

2013. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
43%

Sony™ Xperia Z.

jó kamera + Bravia Engine 2 meg Exmor RS a kamerával

design,teljesítmény:)

én a Z-t választanám

Viszont az S3 is egy jó telefon

2013. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 renato-n ***** válasza:
79%
Galaxy s 3-am van fél éve és eddig még nem fagyott ahogy nézem az xperia z tényleg erősebb hardverű,jobb kijelzőjű stb... .A galaxy s 3 max. az extráiba jobb(pl:screen shot tenyérelhúzással,videó lekicsinyítés/méretre szabás ill. a képernyőn bárholi elhelyezése miközbe mást csinálunk,hangvezérlés stb. http://www.youtube.com/watch?v=p2mXeNNW1sM egy kis bemutató.)Ha nem sieted el én azt javaslom várj március végéig akkor lesz piacra dobva a galaxy s4 és szerintem az jobb lesz.
2013. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%
Látom már bőven leírták mennyivel jobb a Z . Csak annyit mondok hogy a sony-ban sokkal jobb hardver-szoftver kapcsolat, mint a samsungokba. Én törzsgyökeres sony párti vagyok de láttam/használtam már samsungokat de szerintem nem olyan jó. A S 4-ről annyit hogy kb ugyan olyan mint a Z csak később jelenik meg (5" , 1920*1080 felbontás , 4 magos proci stb) Én azt mondom: Sony ... mindenképp!
2013. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Balázs88 ***** válasza:

Az Xperia Z a legújabb telefon és jelenleg a legjobb hardverű.

Persze ez a készülék se hibátlan.


Biztos hogy a legjobb kijelzővel rendelkezik jelenleg, de eszi is az aksit az 5" os full hd, és persze apró akadások is előfordulhatnak.

A kamera se teljesen hibátlan.

Ettől függetlenül nagyon jó készülék a S3 nál biztos jobb!

Xperia Z teszt: [link]


Az ára viszont elég borsos lesz, 200ezer környékén nyit.


Nemrég forgalomba került a Xperia V is mint kis testvér.

Jóval olcsóbb és hát szerintem külsőre szebb is.

Nem gyenge ez a telefon se.

Igaz csak függetlenül lehet kapni: [link] 115-120 ezer

2013. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ez a V ugyanolyan, mint a Z, csak kisebb? Jobban tetszik így külsőre, de ha a tudása kevesebb, akkor inkább a Z.
2013. febr. 7. 08:30
 20/25 Balázs88 ***** válasza:

Mivel olcsóbb kb 60ezerrel nyilván gyengébb is, de elég erős ez is.

Egy pár fontos dolog a két készülékről:


Xperia Z:4 magos 1,5Ghz proci Xperia V: 2 magos 1,5Ghz

2Gb Ram 1Gb Ram

16Gb belső memória 8Gb belső memória

5" os Full HD kijelző 4,3" os HD kijelző

4G képes 4G képes

13Mp kamera 13Mp kamera

IP57 es minősítés IP57 es minősítés

Ár: 180-200ezer közt de Ár 113ezer

még nem tudni


Aksi időbe lehet valamivel jobb lesz a V, mivel a Z Full HD kijelzője és hardvere eszi az aksit eléggé.

Szépnek biztos nagyon szép és tű éles képe van.


A V HD kijelzője is szép képet ad, és szerintem maga telefon külsőre szebb, és nem gyűjti úgy a koszt mint a Z hátulja.

Sajnos a V csak függetlenül lehet kapni.


Ha lesz pénzed a Z re akkor vedd meg azt, jó telefon nagyon.

2013. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!