Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Galaxy Note 2 mellé...

Egy Galaxy Note 2 mellé megérné venni egy Tabletet, vagy teljesen feleslege szerintetek?

Figyelt kérdés
7"-os tabletről lenne szó, csak azt kérdezem, hogy szerintetek megérné-e.
2013. febr. 5. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van mellette 7"-os es 10"-os is. A Note 2 az nalam meg mindig telefon, ami mindig nalam van. Ha esetleg van nalam taska, abba mehet a 7"-os, filmezni/netezni jobb mint a Note 2. Persze csak akkor erdemes megvenni, ha normalis hardverrel rendelkezo tablet, mivel Note 2 utan szenvedes lenne (nekem legalabbis) egy 1-2magos lassu tabletet hasznalni.
2013. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tegnap szervizelés miatt volt nálam egy 7"-os régebbi tablet, és gyári rendszerrel szenvedtem vele rendesen. Hozzászoktam már a Note 2 gyorsaságához. :)

Viszont szerintem 1 2magos tablet nem lehet annyira lassú, mert attól függ, hogy milyen rajta a szoftver.

2013. febr. 5. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, lassunak fogod erezni. A Note 2-ben nem csak eros a hardver, de a szoftver is f*szan meg van ra irva. Viszont ha tudsz szerezni egy Nexus 7-est, az jo lehet. Nekem is az 7 colon.
2013. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen. A Nexus 7 már a megjelenésekor megtetszett. Aztán váltottam Note 2-re. :)

De lehetséges, hogy várok, hogy kijöjjön az utódja, és akkor utána olcsóbban be tudom szerezni.

2013. febr. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!