Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék kilépni a recovery...

Hogy tudnék kilépni a recovery módból? (iPhone 4)

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a hibát, hogy jailbreakelt telefont akartam iTunes-ból frissíteni. Ez nem sikerült, mert 3194-es hibaüzenetet írt ki. Ezután a telefonon a beállításokból próbáltam meg frissíteni de az egyik folyamatnál (talán a frissítés előkészítésénél) lefagyott és nem ment tovább. Maga a telefon nem fagyott le, azt tudtam kezelni, csak ez a frissítési folyamat nem haladt. Ekkor a Power és a Home gomb lenyomásával újraindítottam a telefont hátha segít a dolgon. Utána állandóan újraindult magától a telefon. Újraindult, eltelt kb 10 mp és megint. Akkor megpróbáltam redsn0w-val újraindítani, nem sikerült. Próbáltam redsn0w-val megint jailbreakelni hátha segít, ez sem sikerült. Utána TinyUmbrellával valahogy sikerült betenni recovery módba és azóta úgy van. Sehogy nem tudom kiszedni onnan. iTunes felismeri, hogy egy recovery módban lévő készülék van csatlakoztatva a gépre, de nem tudom visszaállítani onnan mert 3194-es hibaüzenetet ír ki. TinyUmbrellában is hiába megyek rá, hogy Exit Recovery Mode, akkor elsötétül a telefon képe, a gép hangot ad, hogy lecsatlakoztatták a telefont, de után rögtön meg is jelenik a fehér Apple logó , utána pedig ez az iTunes-os kép, hogy csatlakoztassam... Sehogy nem tudok kilépni a recovery módból. Mit kéne csinálnom?

2013. febr. 5. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha pwned dfu mode-ba be tudod tenni,akkor tudsz restore-t csinálni a 6.1-re . Ha nincs mentett SHSH-d,akkor ez az egyedteln járható út.Tudtommal a custom fw-eket már kilőtte az apple -a 4.1-re még vissza lehetne tenni (szintén csak pwned dfu modeban) ,de attól már frissebb modem van rajta,az is megállna hibával.
2013. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát elméletileg van mentett SHSH-m iOS 6-ra. És redsn0w-val be tudom rakni pwnd dfu módba a telefont, ha ez kell. Le tudnád írni lépésről-lépésre, hogy mit csináljak? Nagyon nagyon megköszönném, fontos lenne. (akár privát üzenet is lehet)
2013. febr. 5. 19:43
 3/15 anonim ***** válasza:
DFU módban se jó? 6.0-nak meg mi értelme van? Arra csak tethered van, 6.1-re meg most jelent meg az untethered
2013. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ott kezdődött a dolog, hogy 6.1-et akartam untethered jailbreakelni, de az evasi0n azt írta ki, hogy ez a telefon már jailbreakelve van és nem ajánlott mégegyszer jailbreakelni. Ezért gondoltam, hogy frissítem 6.1-re és akkor azt jailbreakelem... Csak most sehogy nem tudom visszaállítani recovery módból
2013. febr. 5. 22:10
 5/15 anonim ***** válasza:
DFU-ban restore (6.1-re jó) és ne töltsd vissza a backupot, új iPhoneként állítsd be és utána jailbreakeld, úgy jónak kell lennie
2013. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"iTunes felismeri, hogy egy recovery módban lévő készülék van csatlakoztatva a gépre, de nem tudom visszaállítani onnan mert 3194-es hibaüzenetet ír ki."

Már próbáltam de sajnos ez sem segít.

2013. febr. 6. 21:53
 7/15 anonim ***** válasza:
De a DFU meg a recovery nem ugyan az
2013. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ugyanaz, mindegy szerintem kicsit félreértettük egymást, lényeg, hogy ma délután sikerült megoldani a dolgot. Nem volt egyszerű, de sikerült. :D
2013. febr. 7. 21:36
 9/15 torque11 válasza:
hello.ugyanez a problemam nekem is az iphone 5-el.tudnal -e segiteni nekem is hogy oldjam meg a problemat?neked hogy sikerult?varom a valaszod.elore is koszi.
2013. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bulding válasza:
Szia nekem is ez lenne a problémám le tudnád írni hogy hogy tudnám megcsinálni?
2015. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!