Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék kilépni a recovery...

Hogy tudnék kilépni a recovery módból? (iPhone 4)

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a hibát, hogy jailbreakelt telefont akartam iTunes-ból frissíteni. Ez nem sikerült, mert 3194-es hibaüzenetet írt ki. Ezután a telefonon a beállításokból próbáltam meg frissíteni de az egyik folyamatnál (talán a frissítés előkészítésénél) lefagyott és nem ment tovább. Maga a telefon nem fagyott le, azt tudtam kezelni, csak ez a frissítési folyamat nem haladt. Ekkor a Power és a Home gomb lenyomásával újraindítottam a telefont hátha segít a dolgon. Utána állandóan újraindult magától a telefon. Újraindult, eltelt kb 10 mp és megint. Akkor megpróbáltam redsn0w-val újraindítani, nem sikerült. Próbáltam redsn0w-val megint jailbreakelni hátha segít, ez sem sikerült. Utána TinyUmbrellával valahogy sikerült betenni recovery módba és azóta úgy van. Sehogy nem tudom kiszedni onnan. iTunes felismeri, hogy egy recovery módban lévő készülék van csatlakoztatva a gépre, de nem tudom visszaállítani onnan mert 3194-es hibaüzenetet ír ki. TinyUmbrellában is hiába megyek rá, hogy Exit Recovery Mode, akkor elsötétül a telefon képe, a gép hangot ad, hogy lecsatlakoztatták a telefont, de után rögtön meg is jelenik a fehér Apple logó , utána pedig ez az iTunes-os kép, hogy csatlakoztassam... Sehogy nem tudok kilépni a recovery módból. Mit kéne csinálnom?

2013. febr. 5. 19:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Már régen volt, de azt hiszem, így sikerült:


Windows esetén:


1.) nyiss egy Jegyzettömböt (Notepad)

2.) fájl, megnyitás menübe másold be a következőt, majd nyomj entert:

a.) 32 bites Windows esetén: C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

b.) 64 bites Windows esetén: C:\Windows\SysWOW64\drivers\etc\hosts

3.) töröld ki azokat a sorokat, amiben a gs.apple.com szerepel (vagy tegyél az ilyen sorok elejére # jelet)

4.) mentsd el a fájlt, és írd felül vele az eredetit

5.) indítsd újra a gépet.



Mac OS X esetén:


1.) nyiss egy Terminal-t

2.) írd be a következő parancsot, majd enter: sudo nano /etc/hosts

3.) írd be a jelszavad, majd keresd meg a fájlban a gs.apple.com címet tartalmazó sorokat, és töröld ki őket (vagy tegyél az ilyen sorok elejére # jelet)

4.) nyomj CTRL+O-t a fájl mentéséhez, nyomj entert, majd zárd be a Nano-t CTRL+X lenyomásával

5.) írd be a Terminalba a következő parancsot, és nyomj entert: dscacheutil -flushcache

2015. jan. 23. 17:51
 12/15 Bulding válasza:
Köszi a választ, de nekem 64 Bites a windowsom és a SysWOW64-ben nincsen hosts fájl, még ETC mappa se
2015. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor nézd meg a System32 mappában, hátha...
2015. jan. 26. 16:58
 14/15 davidkaa06 válasza:

Heló!

Nekem ez az oldal segített kilépni a recovery módból:

[link]

2016. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gondolom 3.5 év alatt azért már megoldotta valahogy :D :D
2016. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!