Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 5 vagy ASUS...

Apple iPhone 5 vagy ASUS PadFone 2, Illetve az utóbbiba mennyi mennyire vannak jelen hibák?

Figyelt kérdés
Az elkövetkezendő hetekben vennék telefont és nem tudom eldönteni emlyiket (találtam helyet ahol a PF2 80.000 Ft- vel olcsóbb az I5-nél, de így sem tudok dönteni...).

2013. febr. 5. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Padfone 2. Alazza ossze-vissza az ajfont.
2013. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem iPhone. Nekem az van, és nagyon szeretem. Ha fizetnének 200-ezret hogy használjak mást, akkor sem használnék.
2013. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
31%
Én nem tudom, hogy ez az ASUS készülék mit tud, mennyiért, meg hogyan. Megmondom őszintén nem is érdekel. Nem mondom, hogy szar. De ha volt már Almád tudod hogy miért annyi amennyi. :) Nekem is az van, de ha fizetnének se vennék mást. Csak ajánlani tudom az iPhone-t.
2013. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso... te tipikus Apple fan vagy :D
2013. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Iphone 5... padfone alá megint odab*asznak 15 ezer magos csoda hardvert de ugyan úgy fagyni vok mert andoridos... mondom úgy hogy nekem androidom van (xperia S) de már bántam... hiába 12 megapixel rosszabb képet csinál mint az iphone,hiába erősebb a hardvere lassabb is...
2013. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem padfoneom van és sokkal jobb mint a túlárazott apple...meg így megspórolsz egy tabletet is sosem fagyott még le sokkal stabilabb mint az iphone...nekem sok telefonom volt már és eddig csak ebben nem találtam hibát....mondj le az almáról vagy ha többet számít hogy menő vagy vele de nem egyedi akkor apple
2013. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!