Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 2 vagy...

Zsolti0430 kérdése:

Samsung Galaxy Ace 2 vagy Sony Xperia Sola?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek és miért? Melyiket érdemes megvenni?

2013. febr. 5. 20:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sola
2013. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki tud ezek helyett egy jobbat ajánlani ebben az árkategóriában az is érdekelne, de indokolja is meg, hogy miért :)
2013. febr. 5. 21:25
 3/21 anonim válasza:
0%

Nem sokban különbözik a 2 eszköz,de a Sola-ban kevesebb ram van és nem bővíthető a memóriája

Az ace 2-ben viszont csak 1Gb a belső memória úgyhogy csak 1-3 nagyobb játék fér el,de ezt meg lehet oldani meghajtócserével.A 200Mhz eltérés nem nyom sokat,ha gond volna,akkor nemsokára úgy is jön a JB és ott nyugodtan fölnyomhatod akár 1,2Ghz-re is.

Én inkább az ace2-t venném,mivel ennek a hátrányait(már akinek az)lehet orvosolni.Meg ugye ott a kinézet is.

2013. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez már ezerszer lerágott csont. A sola a jobb, és a memóriája megtoldható 32 GB -os SD kártyával, az előttem szóló biztos összekeverte az Xperia U -val. Szerintem kinézetre is jobb a Galaxy Ace 2 -től, az unalmas "szappantartó" forma már igazi Samsungos igénytelenség lett, semmi szép nincs benne. Egyedüli hátránya a solának a kevesebb RAM (768 MB vs. 512 MB), ez azonban a gyakorlatban nem érezhető, főleg, hogy a Samsung TouchWiz felülete csak úgy zabálja azt. Bár a solára állítólag nem lesz Jelly Bean, én mégis azt mondom, hogy ezerszer jobb vétel, mint egy optimalizálatlan Samsung drágábban.
2013. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Bocsi tényleg a solát kivételessen lehet bővíteni.

Azt viszont,hogy melyik jobb a kérdezőnek kell eldöntenie.

Több ram,JB VS külalak,optimalizáltabbság

2013. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy a sola -n a szoft jól van optimizálva, az még nem látta működés közben. Nem írom le a hibáit, mobilarena -s fórumán már volt róla többször szó.

Szerintem ace 2.

2013. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

AZ Ace 2 TouchWiz felülete még szärabbul van optimalizálva és ha te mást mondasz akkor te nem fogtál kezedben Ace 2-t.

Bár a solában kevesebb a ram de a processzora erősebb.

2013. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A sola jobb, mivel jobban van optimalizálva, jobb a kinézete, ugye ott a belső memória is, ha jól tudom az ace2-re még ki se jött az ics, a jelly bean meg csak MAJD fog kijönni, a sola-n van floating touch. A mobilarena-n meg azt írták, hogy mind a kettő hajlamos a komplikát weboldalaknál megakadni, és mind a kettő tetszettet kapott, de mivel a sola olcsóbb is, tehát mindenképp jobb.
2013. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A sola a jobb. Ezt tapasztalatból mondom, ideiglenesen mind a kettő volt már a kezemben.
2013. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Nekem ace2-m van kb fél éve és csak 1X akadt meg,de még sosem fagyott le,nem tudom mit szarozzátok a TW-t,mert ennél a telónál egész jól működik.A JB meg március közepén fog kijönni,de legkésőbb Áprilisban.A +200Mhz meg szinte semmi,ha akarja valaki akkor nyugodtan följebbrakhatja.
2013. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!