Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 2 vagy...

Zsolti0430 kérdése:

Samsung Galaxy Ace 2 vagy Sony Xperia Sola?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek és miért? Melyiket érdemes megvenni?

2013. febr. 5. 20:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miért is jó hogy a sola -ban van floating touch? Ja értem, mert így sok játék játszhatatlan vele. Pl. Temple run, 2. És ezt ki sem lehet kapcsolni. De ez a szemétláda sony nem veszi a fáradságot, hogy készítsen hozzá javítást... Ez is olyan hiba, mint a 2011 -eseknél az értesítési led. Soha nem foglya a sony javítani. Ez ám a támogatás. Nem tudom samu éknál mi a helyzet, de sony éknál szar. És mielőtt valaki beszólna, hogy ezt azért írom, mert nem használtam solát azt téved. Itt van nálam 3 hónapja, a legfrisebb .54 -es buildal, és szar! De mind1, senkit nem tudok meggyőzni, hiába ez az igazság. Jézusnak sem ment. De mindenki a saját kárán tanul. Bár tanultam volna én is az xperia mini után... De nem baj. 1 év és 9 hónap múlva, iphoneom lesz.
2013. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Jah 11-es ezt magyarázd meg egy elvetemült Sony fan-nak :D
2013. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha már Sony fanságról megy a diskurzus, az miért van, hogy sola tulajként az általatok leírt egyik hibával sem találkoztam? Amúgy meg ez nem "fanság" kérdése, az ember hülye lenne egy ugyanolyan, vagy (sok esetben) még gyengébb tudású telefont drágábban megvenni, nem (Gondolok itt a Galaxy S -re, a maga 70 ezer forintos árával, meg egy kicsit gyengébb grafikus chippel szerelt, de ugyanolyan tudású, 30 ezer forintért kapható modellre)? Csak azért, mert a Samsung tömegtelefonokat gyárt nagyjából 0 kreativitással, egyediséggel és logikával, a kicsit is hozzáértő nem fogja megvenni.
2013. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2013. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az hogy melyik a jobb az relatív mindenkinek más a jobb, pl. a nagyanyámnak még a 2002-es nokiája is tökéletes, és van ismerősöm akinek még az iphone 5 vagy a galaxy S3 sem elég jó.Ha objektíven nézzük a dolgot akkor a Sola egy picivel jobb, de a samu fanok úgyis az ace 2-t fogják dicsőíteni a sonysok meg a sola-t, a fanokat leszámítva meg szubjektív.A két telefon hasonló tudású, hogy melyiket választod a te kezedben van (kérdező).
2013. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 7. 14:35
 17/21 A kérdező kommentje:
Jobban utánanéztem, az ár alapján az Xperia P is szóba kerülhet, valaki ismeri? próbálta már? vélemény?
2013. febr. 7. 15:01
 18/21 anonim ***** válasza:
Sztem a P mind2nél jobb.
2013. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Naná, hogy jobb, de drágább is.
2013. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Iaisyydden válasza:
Azt meg tudja valaki mondani, hogy melyik a strapabíróbb fizikailag?
2013. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!